Ünlü oyuncu Eda Ece, sosyetik güzel Melisa Özmen'in taklidi çıktı

Son dönemlerde adından sıklıkla bahsettiren cemiyet hayatının sosyetik güzel Melisa Özmen'in hayatı taklit ediliyor. Yerli Paris Hilton olarak lanse edilen Melisa Özmen'in hayatı Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ile büyük benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Sarışın, renkli gözlü ve klasik giyim marka kıyafetleri tercih eden Melisa Özmen iş kadını tarzını Eda Ece'nin dizideki tarzına uyarlandığı gözlerden kaçmadı.

Ünlü oyuncu Eda Ece, sosyetik güzel Melisa Özmen'in taklidi çıktı

Melisa Özmen, akıllı ve zeki ama bir o kadar da temiz kalpli naif saf duru hali Yıldız karekterine yansıtıldığı konuşuluyor.

Haber

Gündemden düşmeyen Melisa Özmen son olarak Gazeteci Cem Tayaç’a röportaj vermişti.

Haber

İş hayatınız ve yaşamınızdan bahseder misiniz?

Melisa Özmen: İş hayatıyla sosyal hayatı iyi dengelediğimi söyleyebilirim. Her ikisine de eşit şekilde ağırlık veriyorum.  Sakinlik ve sükûnet içerisinde bir düzeni olan, güzel hobileri olan, spora ve sanata, dünya trendlerine ve modalarına ilgi duyan o standartlar içinde takip ederek devam ettirdiğim bir yaşamım var.   

Haber

Danıştığınız modacı ve stil danışmanı var mı? 

Melisa Özmen: Danıştığım bir modacı yok ama severek tasarımlarını taşadığım dostum Tanju Babacan var. Kendisini çok beğeniyorum moda dünyasından. Stil danışmanı olarakta beni kendisine seçiyor genelde sosyal çevrem ve instagram’daki takipçilerim. Özel günlerinden tutun da günlük yaşantısında tercih edecekleri kombinler noktasında benden fikir alıp beni bir ikoncan olarak gördüklerini söylerler kendilerine bu noktada teşekkür ederim.

Haber

Yaşantınızdan ve severek yaptığınız işlerinizi açıklar mısınız? 

Melisa Özmen: Severek yaptığım iş ve hobilerim resim yapmayı çok seviyorum. Kalemime de güveniyorum. Zaten daha öncesinde hobi olarak moda editörlüğü de yaptığım için moda üzerine çizimlerde de bulunuyorum. Çanta, ayakkabı ve mücevher gibi. Mücevher de büyük bir tutku benim için en az giyim kadar.

Haber

Ailenizin hayatınızdaki önemini açıklar mısınız? 

Melisa Özmen: Annemi babamı tabii ki hepsini çok seviyorum. Çok ayrı ve özel bir diyaloğumuz var, çok düşkünüm. Şu anda ayrı da oturuyor olsam her sabah kendileriyle telefonda konuşmadan güne başlamıyorum. Ailemde de en çok düşkün olduğum kişi anneannem. Kendisini gerçekten çok seviyorum. Ayrı bir bağımız var. Büyüklerimize ilgi ve şevkat yönünden daha çok özen göstermemiz gerektiğine inanıyorum. Ben de elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum.

Haber

Sosyal sorumluluk projelerine katılımınız ve bakış açınız nedir? 

Melisa Özmen: Annemin de zaten kurmuş olduğu Birumder Derneği kimsesiz genç kızlara yardım için kurulmuş bir dernek. Orada da gençlik kolları başkanıyım. Dostlarımızın da kurmuş olduğu dernek ve vakıflara tabii ki de her zaman davetli olarak katılım sağlayıp orda da elimden gelen desteği vermeyi seviyorum.

Haber