Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Ceybesk'in 'Bir Daha Mı Asla' şarkısının klibi yayınlandı
Mehmet Şahincileroğlu
Mehmet ŞahincileroğluEditör
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ceybesk'in 'Bir Daha Mı Asla' şarkısının klibi yayınlandı

Son zamanlarda başarılı işlere imza atan genç sanatçı Ceybesk, sözü ve müzikleri kendisine ait olan yeni şarkısı 'Bir Daha Mı Asla'yı sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

İçinde bulunduğumuz zor günlere umut olması dileğiyle şarkıyı sevenlerinin beğenisine sunan Ceybesk, mutluluğunu bu şekilde ifade ediyor.

"Bir Daha Mı Asla"yı güzel bir kliple de taçlandıran başarılı sanatçı, kalabalık bir ekiple çalıştı.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan eserin dikkat çeken klibinin yönetmen koltuğuna Buğra Karaçam oturdu, aranje ve alt yapıları ise Mili B imzası taşıyor.

Dağıtım ve dijital pazarlamada sounderland - Selim Seven bulunurken edit Berke Küçük’e ait. Görüntü yönetmeni Alpaslan Topal, prodüksiyon ise Stüdyo Blackpine imzalı.

Grand Müzik yapım şirketi kurucusu ve Yapımcı  Hayrettin Güneş  yeni ve iddialı isimlerle müzik severleri kendi çatısında buluşturmaya devam ediyor.

Grand Müzik şirketi ünlü birçok sanatçı yelpazesi ile farklı ve renkli birçok proje ile adını müzik camiasında altın harflerle yazdırmayı başardı.

Türkiye ve Avrupa’da Müzik severlerle yeni isimleri keşfeden Grand Müzik iddialı isimler ile anlaşmalara devam ediyor.Ceybesk'in yeni şarkısı 'Bir Daha Mı Asla' yayınlandı

 

Yeni Videolar