Dijital Esaret filmi fragmanı yayınlandı

Dijital Esaret filmi fragmanı yayınlandı

Senaryosunu Birol Güven'in kaleme aldığı ve dijital suçları konu alan 'Dijital Esaret' filmi, 27 Mayıs'ta sinemaseverlerle buluşacak.

Youtube Kanalı VİDEO

VİDEOYU PAYLAŞ!

Çökertme Koyu yanmadan önce çekilen ve aynı zamanda geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz usta isim Rasim Öztekin’in de son filmi olan Dijital EsaretTürkiye’de bir ilke imza atacak. Film biletleri izleyenlere NFT ürünü olarak geri dönecek.

Yeni suçlar ve yeni suçluların filmi!

Günümüzün en çok konuşulan konularından dijital dünyayı farklı bir bakış açısıyla mercek altına alan Dijital Esaret filminin vizyon tarihi 27 Mayıs oldu. Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ödüllü yönetmen Emre Kavuk üstleniyor.

Sıra dışı hikayesiyle merak uyandıran Dijital Esaret,  işledikleri dijital suçlar nedeniyle cezaevine atılan  gençleri ve orada yaşadıklarını konu alıyor.

Başrolünde Rasim Öztekin’in yer aldığı filmin kadrosunda; Özgür Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas ve Yeşim Alıç gibi ünlü isimler yer alıyor.

Biletleri NFT olacak

İzleyicilerin aldıkları biletlerin kendilerine NFT ürünü olarak geri dönmesini sağlayan film, Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.