Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Haile: Bir Aile Kabusu'ndan ilk fragman yayınlandı
Mehmet Şahincileroğlu
Mehmet ŞahincileroğluEditör
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Haile: Bir Aile Kabusu'ndan ilk fragman yayınlandı

Yerli korku filmlerinin deneyimli yönetmeni Alper Mestçi'nin senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi Haile: Bir Aile Kabusu'ndan ilk fragman yayınlandı. Film, 23 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek.

Siccin, Musallat gibi korku filmlerine imza atan yerli korku filmlerinin deneyimli yönetmeni Alper Mestçi'nin senaryosunu kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi Haile: Bir Aile Kabusu'ndan ilk fragman yayınlandı.

2022 yılında Mahlukat filmi ile beyazperdede yer alan Mestçi'nin yeni filmi Haile: Bir Aile Kabusu'nda Kemal, âşık olduğu kadının kendisiyle değil de abisi ile evlendirilmesinden sonra bütün bir köyün sonunu getirecek olaylar silsilesinin başlamasına yol açar.

Lanetli bir büyünün 25 yıl sonra tekrar ortaya çıkması ve vaat edilen kefaretini talep etmesiyle kötülük yeniden baş gösterir. Kendisini tüm bu olayların merkezinde bulan Damla, Haile-i Vaka olarak kayıtlara geçecek bu olayların baş gösterdiği Baras köyüne gider ve geçmişiyle yüzleşir.

Aytaç Medya ve ANL Yapım imzalı projenin oyuncu kadrosunda Ömer Gecü, İpek Arkan, Seyran Aksoy, Nesrin Yıldırım, Öznur Kula, Emre Kılın, Tolga Demircan, Rıfat Durmuş, Emre Aydın, A.Tevfik Sütay, Güneş Galava, Yaşar Kutbay, Zeynep Kılınç, İbrahim Şentürk, Melis Özkan, Hülya Diken, Ayşe Kaya ve Zeynep Urhan gibi isimler yer alıyor.

Haile: Bir Aile Kabusu filmi, 23 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek. (Box Office Türkiye)

Yeni Videolar