Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Hazine filminden teaser yayınlandı
Mehmet Şahincileroğlu
Mehmet ŞahincileroğluEditör
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hazine filminden teaser yayınlandı

Çağlar Çorumlu ve Boran Kuzum'un başrollerini paylaştığı BKM yapımı komedi filmi Hazine'den teaser yayınlandı. Film, 4 Kasım'da vizyona girecek.

Canbert Yerguz'un yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu ve Boran Kuzum'un paylaştığı BKM yapımı komedi filmi Hazine'den teaser yayınlandı.

Filmde Çorumlu ve Kuzum'a Şükran Ovalı, Serkan Keskin, Aslıhan Gürbüz, Gürhan Altundaşar, Mert Denizmen, Hasibe Eren gibi isimler eşlik ediyor.

Senaryosu Canbert Yerguz ve Burak Yerlikaya tarafından kaleme alınan ve çekimleri geçtiğimiz yıl Nevşehir’de gerçekleşen Hazine'nin konusu ise şöyle:

Annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut, annesine karşı son görevini yerine getirmek ve bir an önce İstanbul'a dönerek yarım bıraktığı gönül meselesini tamamlamak ister. Ama işler umduğu gibi gitmez.

Mesut'un memleketinde planladığından daha fazla kalması gerekecektir. Bu esnada kardeşi Musa yüzünden katıldığı bir define kazısı sırasında yaşanan olayların tam ortasında kalan Mesut'un içine düştüğü talihsizlikler zinciri kara komik bir maceraya dönüşür.

Hazine, 4 Kasım 2022 tarihinden itibaren sinema salonlarında gösterimde olacak.

Yeni Videolar