Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Her Şey Dahil teaser fragmanı yayınlandı
Mehmet Şahincileroğlu
Mehmet ŞahincileroğluEditör
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Her Şey Dahil teaser fragmanı yayınlandı

Gürgen Öz, Gonca Vuslateri, Hakan Bilgin ve Kaan Yılmaz'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Her Şey Dahil'den teaser yayınlandı. Film, 9 Aralık'ta vizyona girecek.

Yapımını Sacro Film’in yapımcılığını Metin Özcan ve Hande Alpaslan’ın üstlendiği komedi filmi Her Şey Dahil'den teaser yayınlandı.

Gürgen ÖzGonca Vuslateri, Hakan Bilgin ve Kaan Yılmaz’ın paylaştığı Her Şey Dahil'in yönetmenliğini Hakan Eser üstlenirken senaryoda Şeyda Delibaşı ve Hakan Eser’in imzası bulunuyor.

9 Aralık’tan itibaren tüm Türkiye’de sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak komedi filmi Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş bekar evinde geçinen üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım’ın hikayesini anlatıyor.

Dedelerinden kalan mirasla bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşan kardeşler, ödenmesi gereken son iki taksiti denkleştirmek için koyda bir tatil köyü açmaya karar verir. Kardeşler bu proje için seferber olurken, Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet eder.

Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışır. Faruk ve Fulden arasında yaşananlar da tüm bu karmaşaya tuz biber ekecektir.

Yeni Videolar