Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Michael Keaton'ın Batman rolüne geri döndüğü The Flash'ten yeni fragman
Mehmet Şahincileroğlu
Mehmet ŞahincileroğluEditör
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Michael Keaton'ın Batman rolüne geri döndüğü The Flash'ten yeni fragman

Michael Keaton'ın otuz yılı aşkın bir süre sonra Batman rolüne geri döndüğü The Flash'ten yeni fragman yayınlandı. Flash'in ailesini kurtarmak için geçmişe gitmeye çalışırken çoklu evrenler arasındaki dengeyi bozmasını anlatan film, 16 Haziran'da gösterime girecek.

Las Vegas'ta düzenlenen CinemaCon'da sunumu gerçekleştirilen The Flash filminden yeni bir fragman yayınlandı.

Son olarak 1992 yılında Tim Burtan imzalı Batman Dönüyor (Batman Returns) filminde Kara Şövalye'ye hayat veren Michael Keaton'ın 30 yılı aşkın bir süre sonra role geri döndüğü filmin yeni fragmanında, Keaton'ın artık yaşını almış Batman'ine dair yeni ipuçları görüyoruz.

Barry Allen, nam-ı diğer Flash'in geçmişe giderek ailesini kurtarmaya çalışırken çoklu evrenler arasındaki dengeyi bozarak felaketler zincirine yol açmasını konu edinen filmde Ezra Miller, Flash rolüne bir kez daha hayat verirken Sasha Calle, DC Sinematik Evreni'nde ilk defa göreceğimiz Supergirl'ü canlandırıyor.

Ben Affleck'in Bruce Wayne'e, Michael Shannon'ın General Zod'a bir kez daha hayat verdiği The Flash'in yönetmen koltuğunda ise It filmlerine imza atan Andy Muschietti oturuyor. (Box Office Türkiye)

Yeni Videolar