Yabani 10. bölüm özet ve kareleri yayınlandı

Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı'nın başrolünde yer aldığı FOX'un sevilen dizisi Yabani'nin 10. bölüm özet ve kareleri yayınlandı.

Yabani 10. bölüm özet ve kareleri yayınlandı

Yaman, babasından aldığı bilgiyle dağılmıştır. Alaz da Rüya’yı sevmektedir. Yaman eğer bu düşmanlığın bitmesini istiyorsa Rüya’ya olan aşkından vazgeçmek zorundadır. Rüya olan bitenden habersiz Yaman’ın ellerini tutarken, Alaz da yaşadığı aşk acısıyla Asi’nin peşine takılır. İki gencin gecesi Yaman’ın karşılarına çıkmasıyla biter. Çağla, Rüzgar’a hamile olduğunu söyler. Rüzgar için bu bulunmaz bir fırsattır. Çağla’yla evlenip Soysalan ailesinden intikamını alacaktır.

Neslihan Güven’le arasına babasının girmiş olduğunu öğrenmiştir. Bu büyük aşkın kaderini değiştiren Eşref’tir.  Neslihan bu gerçekle hastaneye döndüğünde onu daha kötü bir haber beklemektedir. Ece’nin durumu ağırlaşmış, kızının yaşaması için nakilden başka çare kalmamıştır. Eşref, otopsi sonucuyla yıkılır. Sonuç beklediği gibi çıkmamıştır. Ama Feride bu işin içinde Şebnem’in olduğundan emindir, bu şüphe onu yeni bir yola sokar.

Şebnem kaçarken son anda polis tarafından durdurulur. Yakalandığını, yolun sonuna geldiğini düşünürken onu bir sürpriz beklemektedir. Rüya, Yaman’ın kendisine neden soğuk davrandığına, uzak durduğuna anlam veremez. Bu durumu Ece’nin hastalığına yorarken aslında öyle olmadığını anlar.  Çağla, Rüzgar’la buluşmak için evden kaçar. Bunu fark eden Rüya Çağla’nın peşine takılır. Son anda Yaman’a haber verir. Buna sinirlenen Çağla bütün ailenin önünde hamile olduğunu söyler.

Ne yaparlarsa yapsınlar Rüzgar’la evlenecek bu çocuğu doğuracaktır. Aile bu gerçekle sarsılır. Güven söz verdiği gibi Umut’un ameliyatını yapıp gidecektir. Serhan’ın planından habersiz ameliyata girer.  Yaman ameliyathanenin önündeyken Rüzgar’dan gelen bir mesajla sarsılır. Çağla üstünde annesinin gelinliğiyle evden kaçmış Rüzgar’la buluşmuştur. Ama işler düşündüğü gibi gitmemiştir.

Yabani, yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de FOX’ta.

Yabani 10. bölüm özet ve kareleri yayınlandı

Yabani 10. bölüm özet ve kareleri yayınlandı

Yabani 10. bölüm özet ve kareleri yayınlandı

Yabani 10. bölüm özet ve kareleri yayınlandı