Yalı Çapkını'ndaki İfakat rolü bakın önce kime gelmiş?

Bambaşka Sohbetler'de Ceyda Düvenci'nin konuğu Emre Altuğ, '3 günden fazla tatil yapamıyorum işe yaramaz hissediyorum kendimi. Liseyi 6 senede bitirdim. Sezen Aksu'ya oyuncu olacağım dediğimde kahkaha atmıştı' dedi.

Yalı Çapkını'ndaki İfakat rolü bakın önce kime gelmiş?

Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Bambaşka Sohbetler'de oyuncu & müzisyen Emre Altuğ'u ağırladı.

Düvenci, yakın dostu olan Emre Altuğ'a ‘Gençleşerek yıllanıyorsun’ dedi. İkili aile, müzik, dizi üçgeninde doyumsuz bir sohbete imza attı.

Yalı Çapkını'ndaki İfakat rolü önce Ceyda Düvenci'ye gelmiş

Ceyda Düvenci ekranda ilk kez, Yalı Çapkını'nda Gülçin Santırcıoğlu'nun canlandırdığı İfakat rolünün önce kendisine teklif edildiğini açıkladı.

Düvenci, Emre Altuğ'a "Adını görünce çok mutlu oldum ve heyecanlandım. Kabul edemediğim için o rolün Gülçin'in olduğunu öğrenincede de çok mutlu oldum, içim rahatladı" dedi.

Emre Altuğ ise, Yalı Çapkını'ndaki Orhan rolü için "Rol bana geldiğinde heyecanlandım. Benim yoğun çalışma saatlerine hazır olduğum bir dönemdi. Gülçin arkadaşım, Gözde çok eski arkadaşımdı, çok mutlu olarak projeye başladım" dedi.

Programda Emre Altuğ'un öne çıkan sözleri şöyle:

“3 günden fazla tatil yapamıyorum işe yaramaz hissediyorum kendimi. Liseyi 6 senede bitirdim. Sezen Aksu'ya oyuncu olacağım dediğimde kahkaha atmıştı. Hey Seni Yerler şarkısını ben okuyacaktım, ‘Kız seni yerler’ olacaktı adı. Ama Onno Tunç'un vefatının ardından geçen sürede, Sezen okudu şarkıyı…”