Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka'yla kavga etti mi? İlk kez konuştu!

Yalı Çapkını'nın başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir, hafta başında ekibiyle eğlendiği mekanda Kubilay Aka'yla gerginlik yaşadığı gündeme gelmişti. Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir kavga olayı hakkında ilk kez konuştu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Star TV’nin reyting rekortmeni Yalı Çapkını dizisinin Ferit’i Mert Ramazan Demir’in OGM Pictures’ın partisinin ardından gittiği mekanda Kubilay Aka’yla gerginlik yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Sete gitmeden önce Dünya Kupası maçını seyreden Demir, tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı programının sorularını yanıtladı.

Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka'yla kavga olayı hakkında ilk kez konuştu

Demir, olayla ilgili şöyle konuştu:

“Evet, öyle bir öyle bir şey oldu ama göz göze hiç gelinme, bir kavga falan olmadı. Hatta ben dışarıdaydım, mevzunun içinde de değildim. Olay çok büyüdü ve gereksiz bir gündem oldu. Hiçbir şekilde tartışmaya girmedim. Hiçbir şekilde kavga edilmedi. Ben göz göze bile gelmedim…”

Mert Ramazan Demir, “Bizim Afra ile samimiyetimiz yeni değil, çok eski arkadaşız… Saçma sapan bir yere gitti mevzu… Ufak tefek oyunlarla bir şeylerle manipülasyona uğradı. Bizim de bir anda başımıza patladı olay ama hiç öyle bir şey yok” diye konuştu.

Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir, Kubilay Aka'yla kavga olayı hakkında ilk kez konuştu

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN