Yalı Çapkını'nın yıldızı Afra Saraçoğlu, bornozla sete geldi! Görevliler ile gazeteciler arasında gerginlik yaşandı!

Son günlerde meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile ayrılmasıyla adından söz ettiren güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, önceki gün bornozuyla sete giderken görüntülenince ortalık karıştı. Ünlü isme eşlik eden görevliler ile görüntü almaya çalışan gazeteciler arasında gerginlik yaşandı.

Yalı Çapkını'nın yıldızı Afra Saraçoğlu, bornozla sete geldi! Görevliler ile gazeteciler arasında gerginlik yaşandı!

Oyuncu çift Mert Yazıcıoğlu (29) ile Afra Saraçoğlu'nun (25) dört yıllık ilişkisi geçtiğimiz günlerde bitmişti. Ayrılık nedeni olarak güzel oyuncunun, 'Yalı Çapkını'ndaki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir'le yakınlaşması gösterilmişti. Bir diğer iddia ise Yazıcıoğlu'nun, Deniz Can Aktaş’la birlikteliğini noktalayan 'Darmaduman' dizisindeki rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan'la yeni bir aşka yelken açmasıydı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddiaların ardından, ilk açıklama Afra Saraçoğlu'ndan gelmişti. Ünlü isim, sosyal medya hesabından şu yazıyı yayınlamıştı:

"Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile dört yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir üçüncü kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz. Sevgiyle kalın."

Mert Yazıcıoğlu da 'üçüncü kişi' vurgusu olan aynı açıklamayı kendi Instagram hesabından paylaşmıştı.

"Mert Yazıcıoğlu rol arkadaşım"

Yakışıklı oyuncu ile Darmaduman dizisinde aynı seti paylaşan ve arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü konuşulan Hafsanur Sancaktutan ise şu mesajı yazmıştı:

"Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır. Sette de, dışında da görüşmekten mutlu olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum."

Görüntü alınmasını engellemeye çalıştılar

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre, şimdilerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Afra Saraçoğlu, tüm bunların ardından Harbiye'deki setine giderken objektiflere yansıdı. Saraçoğlu'nun özel karavanında hazırlık yaptıktan sonra bornozuyla sokakta görüntülenmesi ise seti alarma geçirdi.

Kendisine eşlik eden görevlilerin görüntü alınmasını engellemeye çalıştığı oyuncu, hızlı adımlarla yakındaki bir binaya girerken; bu sırada basın mensupları ile set çalışanları arasında gerginlik yaşandı.

Yalı Çapkını'nın yıldızı Afra Saraçoğlu, bornozla sete geldi! Görevliler ile gazeteciler arasında gerginlik yaşandı!