Yargı dizisinin başarısının sırrı ne? Pınar Deniz açıkladı!

Kanal D'nin Pazar akşamlarına damga vuran yapımı 'Yargı'da 'Avukat Ceylin' rolüyle her hafta beğeni toplayan Pınar Deniz, önceki gün yeni yaşını kutladı. Sevgilisi Kaan Yıldırım ve arkadaşlarının sürpriz yapmak istediği güzel oyuncu, başrolünde yer aldığı dizideki karakteri gibi ince eleyip sık dokudu ve tüm uğraşlara rağmen her şeyi önceden anladı.

Yargı dizisinin başarısının sırrı ne? Pınar Deniz açıkladı!

Heyecanın bir an olsun düşmediği senaryosuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen 'Yargı' dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz, önceki gece Sarıyer'de bir mekanda sevgilisi Kaan Yıldırım ve dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı.

Basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenen Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti, kutlama öncesi sorulara yanıt vermek için kameraların karşısına geçti.

Yargı dizisinin başarısının sırrı ne? Pınar Deniz açıkladı!

"Sürpriz yapamadılar"

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, çok mutlu olduğunu dile getiren güzel oyuncu, "Bana sürpriz yaptıklarını düşündüler ama yapamadılar. Kaan evden 'Sete gidiyorum' diye çıkınca anladım bir şeyler olacağını. Dizideki avukat Ceylin gibi ince eleyip sık dokudum ve sürprizi önceden anlamıştım zaten” diyerek kahkaha attı.

İkili, Pınar Deniz'in yeni yaşında sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl dilediklerini dile getirdi.

"Yargı, yargı dağıtmaya devam ediyor"

Deniz, başrolünde yer aldığı 'Yargı' dizisini de değerlendirdi. Aynı reytingler ile devam ettiklerini dile getiren başarılı oyuncu, "İkinci sezondayız ve hâlâ hep birinciyiz. İnşallah hep böyle devam eder. Sette bildiğim ve sevdiğim insanlarla çalışıyorum. Herkes için de bu böyle. Bence başarının sırrı bu. Yargı, yargı dağıtmaya devam ediyor" şeklinde konuştu.

Yargı dizisinin başarısının sırrı ne? Pınar Deniz açıkladı!

"Yargı'yı pınar'la beraber izliyoruz"

Geçtiğimiz günlerde Soho House İstanbul’da gerçekleşen bir galada objektiflere yansıyan ünlü çiftten Kaan Yıldırım, sevgilisinin Kaan Urgancıoğlu ile partnerliği hakkında şöyle konuşmuştu:

"Aslında bana laf düşmez. Pınar ile Kaan'ın ikinci işleri. Çok iyiler, çok seviliyorlar. Ben de Yargı’yı Pınar’la beraber izlemeye başladım. Zaten çok iyi senaryo, herkes çok iyi oynuyor. Pazar günleri beraber izliyoruz."

"Biz bir şekilde görüşürüz"

Pınar Deniz ise, “İkiniz de çok yoğun çalışıyorsunuz, aranızda özlem olacak mı?” sorusuna, "Biz görüşürüz, bir yolunu buluruz. O yüzden hiç bizim yerimize siz endişelenmeyin. Çalışıyor olmak güzel bir şey. O yüzden o da, ben de çalışmayı seviyoruz. Arta kalan zamanları zaten beraber geçiriyoruz" yanıtını vermişti.