Yasak Elma'dan Ben Bu Cihana Sığmazam'a olay gönderme! Oktay Kaynarca ne dedi?

FOX'ta bu akşam ekrana gelen Yasak Elma dizisinin bir sahnesinde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine gönderme yapıldı. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca konuyla ilgili ne dedi? İşte detaylar…

Yasak Elma'dan Ben Bu Cihana Sığmazam'a olay gönderme! Oktay Kaynarca ne dedi?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yasak Elma dizisinin bu akşam ekrana gelen bir sahnesinde oyuncu Oktay Kaynarca’nın rol aldığı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ve “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizilerine gönderme yapıldı.

Dizide Yıldız (Eda Ece), eski eşi Doğan’a (Murat Aygen) “Düştüysek kalkmasını da biliriz evvel Allah… Annemin izlediği dizilerden öğreniyorum bu replikleri… ” dedi.

Doğan da  “Böyle diziler mi var?” diye sorunca Yıldız, “Var tabii… Ben dünyaya eşkıya olmaya gelmişim ama bu yalıya sığmazam mesela… Dizilerin adı…” yanıtını verdi.

Yıldız’ın bu sözleri bir anda gündem olurken Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine gönderme olarak yorumlandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın konuyla ilgili ne yorum yapacağı merak konusu olmuştu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’a konuşan Kaynarca, “Dizinin yapımcısı da senaristi de arkadaşımız… Kendi aralarında eğlenmişler. Biz de onların kendi aralarında eğlenmelerine güldük. Ne güzel… Demek ki bizi seyrediyorlar” yorumunu yaptı.