Yasak Elma'nın ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay'ın işine son verildi

Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir'in dizinin ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay'la sarmaş dolaş yakalandığı samimi pozlar sonrası gece olaylı bitmişti. Tepki toplayan gece sonrası yönetmen Oğulcan Eren Akay, işinden oldu. Yasak Elma dizisi entrikaları gibi oyuncularıyla da magazin gündeminden düşmüyor.

Yasak Elma'nın ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay'ın işine son verildi

Yasak Elma’nın evli olan ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay, geçen Perşembe dizinin eski oyuncusu Şafak Pekdemir’le Cihangir’de bir kafede samimi görüntüler vermiş, ardından da küfür ettiği muhabire kafa atmıştı.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; yaşanan çirkin olay tepki çekmiş. Eşiyle boşanma aşamasında olduğu konuşulan yönetmenin geçen yıldan beri Şafak Pekdemir’le görüştüğü iddia edildi.

Medyapım imzalı dizinin ekibine dün akşam 2. yönetmenle yolların ayrıldığı haberi geldi. Yasak Elma şimdilik Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği tek ekiple devam edecek.

Bu nedenle daha önceden planlanan ikinci ekiple çekimleri olan oyuncular da sete çıkamadı. Öte yandan Yasak Elma’nın afiş çekimi yapıldı.

Önümüzdeki hafta paylaşılması planlanan afişte Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz var.