Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

1 Ağustos-7 Ağustos haftası burç yorumları...

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Başak burcu enerjileriyle başlıyoruz. Haftanın ilk gününde Aslan yeniayının enerjilerinin hakim olduğu yeniliklerle dolu bir hafta başlangıcı yapıyor olacağız. Ay’ın Neptün’le yapmış olduğu karşıtlık açısı aile hayatı, yuva, anne, kadınlarla ilgili konularda hassas, endişeli, kaos yaratan duygusal aldanışlar söz konusuyken, diğer taraftan Ay’ın Plüton’la ve Uranüs Kad Mars’la yapmış olduğu üçgen açılararsa arazi, toprak, ev yer yurt aile hayatına vatan topraklarına yönelik ani gelişen değişimler ve dönüşümlere neden olabilir.

1 Ağustos Pazartesi günü Kad Uranüs Mars kavuşumu toprak, arsa, arazi, gıda, tarım, sahip olduğumuz tüm kaynaklar ve ekonomi piyasalarında çok ciddi ve şok edici ani gelişmeler gözlemleyeceğiz. Kuzey Ay Düğümüyle gerçekleşecek olan değişimler sistemin bizi yaşamış olduğumuz ekonomik krizlerin altından kalkabilmek için kendi kaynaklarımıza sahip olmayı sıra dışı yöntemler geliştirerek kendi kaynaklarımıza nasıl sahip çıkmamız gerektiğini öğretecektir. Sahip olduğumuz ama farkında olmadıklarımızın farkına varabileceğiz. Özgürlük savaşları, elektrik akımından kaynaklanan yaşanabilecek sorunlar, teknolojik kitlesel olaylar, yeni icatlar ve devrimcileri, şiddetli toprak kaymaları, deprem ve özgürlük devrimlerini harekete geçirebilir. Şok eden, şaşırtıcı değişimler aslında bizi kadersel bir şekilde Kuzey Ay Düğümünün bizden istemiş olduğu kendi kaynaklarını sıra dışı yöntemlerle yaratmayı deneyimletecektir. Etkisini en az bir hafta hissettirecek olan Uranüs Mars kavuşumu Tüm bunlardan bağımsız olarak hem sevgi dilini bırakmak istemezken, hem de alttan altta kışkırtan eylemlerde bulunmak şeklinde çalışabilir.

2 Ağustos Pazartesi günü Kad Uranüs Mars kavuşumuna Venüs sekstil açı yapacak ve bu açı hemen hemen bir hafta boyunca etkisini hissettirerek, hayatımızda gerçekleşecek olan ani değişimler kendi içinde kendi fırsatlarını da kendisi yanında getirirken, bizim sadece yapmamız gereken şey karşılaştığımız değişimler için az bir gayretle karşımıza çıkan fırsatları doğru şekilde kullanmaya çalışmak olacaktır. Yeni ve aniden gelişen bir ilişki, yeni ve aniden gelişen bir yatırım kaynağı, yeni ve aniden gelişen bir ortaklıkla gelen şans ve fırsatlar söz konusu olabilir.

7 Ağustos Pazar günü Venüs Neptün üçgen açısıyla hayalini kurduğunuz aşkla karşılaşabilir, ilham gücünüzü ve yeteneğinizi kullanarak hayalinizdeki ideali gerçekleştirebilir, hayallerinizi süsleyen bir ev alabilir, ya da mevcut olan ilişkinizi hayallerinizi süsleyen sıcak ve sevgi dolu bir yuvaya evliliğe doğru götürmek isteyebilirsiniz.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, şimdi gelelim yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 2.evinizde gerçekleşerek, özdeğer duygunuzu yükseltecek, yetenek ve becerinizle, para kazanma yöntemlerinizle ve gelir gider harcama dengeniz üzerinde ekonomik anlamda beklenmedik ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 1.evinizde gerçekleşerek, dış görünüşünüzde, dünyaya olan bakış açınızda, etrafınızdaki insanlarla olan diyaloglarınızda ani ve beklenmedik davranışlar sergileyebilir, yepyeni ve beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 12.evinizde gerçekleşerek, bilinçaltınızda, içsel ve manevi dünyanızda ruhsal uyanışlar ve farkındalıklar yaşayabilir, kontrolünüz dışında gelişen olayların ardından içsel hesaplaşmalar yaşayarak ruhsal anlamda özgürleşebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 11.evinizde gerçekleşerek, yeni sosyal ve toplumsal gruplar içinde bulunmak, kişisel amaçlardan daha çok kollektife katkı sağlayacak alanlarda mücadele etmek isteyebilirsiniz. Toplumsal gruplarda kitlelere hitap ederek insanları harekete geçirecek girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 10.evinizde gerçekleşerek, iş, kariyer, meslek hayatınız ve toplum önü duruşunuz kimliğinizi ilgilendiren konularda önemli değişimler yaşayabilir, umulmadık ani şok edici kararlar alabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 9.evinizde gerçekleşerek, inanç sistemiz ve felsefeniz, manevi ve ruhsal yönleriniz, yüksek eğitim alanları, uzak yerler ve deniz aşırı yolculuklar ve seyahatler, hukuksal süreçler ile ilgili alanlarda gerçekleşecek olan ani gelişmelerle yer yön fikir inanç değişimleri yaşayabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 8.evinizde gerçekleşerek, harcama gelir giderleri, miras, vergi, nafaka, kredi ve borçlarla ilgili krizler, eşin ortak gelirleriyle alakalı ani gelişmeler, ya da ölüm ve dönüşüm evi olan akrep evinde sizi dönüştürecek derin farkındalıklar ve ya ameliyat ve operasyonlardan geçebilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 7.evinizde gerçekleşerek, eş, ortak, ortaklı işler ve ikili ilişkiler alanlarında ani ve şok edici kararlar alma yönünde ilişkilerden özgürleşmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 6.evinizde gerçekleşerek, günlük rutin hayat düzeniniz, genel sağlığınız, çalışma koşullarınız ve birlikte çalıştığınız insanlar, evcil hayvanlarla ilgili konularda ani değişimler ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 5.evinizde gerçekleşerek, aşk, çocuklarınız, yatırımlar, yaratıcılığınız, hobileriniz, eğlence hayatına yönelik ani gelişmeler şok edici değişimler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 4.evinizde gerçekleşerek, ev, aile, yuva, kökleriniz, vatanınız, ebeveynleriniz, ev hayatınızla ilgili konularda şok eden ani değişimler, yer değişimleri, ilişkisi olanlar evliliğe doğru yelken açabilir, evli olanlar ise ayrılığa doğru adım atabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (1-7 Ağustos Haftası)

Bu haftanın en önemli göksel görünümü olan Kad Uranüs Mars kavuşumu 3.evinizde gerçekleşerek, yakın çevre ilişkileriniz, kardeş kuzen gibi kişilerle iletişim ve haberleşmebelki bir anlaşma sözleşme imzalama, belki ticari bir işiçin girişimde bulunma, belki de eğitim alanlarında aniden önemli değişimler yaşayabilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları