12 Eylül-18 Eylül haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

12 Eylül-18 Eylül haftası burç yorumları...


Haftaya Ay Koç burcuyla başlıyor olacağız. Özellikle sabahın erken saatlerinde Jüpiter’le kavuşum enerjisi içerisinde olacağı için aşırı ve abartılı bir şekilde duygularımızı ilişkide olduğumuz kişilere ifade ederken ben-merkezci tavırlarda bulunabiliriz. Duygusal ihtiyaçlarımızı ifade ederken fazla dürtüsel olabiliriz. Dolunayı geride bırakırken hafta genelinde ilişkilerde zorlanmalar, yanılgılar, aldanışlar, hayal kırıklıkları gibi zorlayıcı bir hafta bizi bekliyor olacak. Bu hafta ilişkilere dikkat…

13 Eylül Salı günü Merkür durağan hareketini tamamlayıp retro hareketine başlayarak Ekim’in ilk haftasına kadar geri harekette olacak. Terazi burcunun 8 derecesinden başlayarak Başak burcunun 24 derecesine kadar gerileyip tekrar Başak burcunun 24 derecesinden direkt hareketine başlıyor olacak. Merkür retrosu süresince özellikle ilişkilerimizde karşımızdaki kişiye çok fazla fedakarlıkta bulunduğumuz konularda, sen-ben ve biz dengesini ne kadar koruyabildiğimiz, alma verme dengesini ne kadar eşit ve adaletli bir şekilde uyguladığımızı ve bize karşı ne kadarının yapıldığını ölçüp tartmak isteyeceğiz. Bu ilişki benim için ne kadar verimli, ne kadar faydalı, yoksa bana zarar mı veriyor? Evet bu soruları düşündürterek analiz etmeye, ilişkilerimizdeki yararlı ve zararlı olan alışkanlıklarımızı ayırt etmeye çalışarak en mantıklı olan sonuca ulaşmak için uğraş vereceğiz. Mantıklı bir sonuca ulaştığımızda ilişkilerimize yönelik adımlar atmak isteyeceğiz.

15 Eylül Perşembe günü Venüs Mars karesinin aktifleşmesiyle, etkisini en az 4-5 gün hissettirecek olan para, finans ve ilişkilerde zorlanmalar, kısır bir döngüye girmek, kararsızlık yaşamak, fazla eleştirel yaklaşımlarda bulunmak, monotonlaşma, değişik yönlere eğilmeye meyilli olmak, tabi Merkür’ün de geri harekete geçmesiyle paylaşmak isteyip de paylaşmadığınız düşüncelerin dökülüvermesi gibi sebeplerden, Ay Uranüs kavuşumunun da tetiklenmesiyle, ilişkilerde ani yön değişiklikleri söz konusu olabilir.

17 Eylül Cumartesi günü Güneş Neptün karşıt açısıyla,eş, baba, koca, eril kişiler, devlette sözü geçen yönetici, liderlerle ilgili yanılsamalar, hayal kırıklıkları, dedikoduların döndüğünü gözlemleyebilir, diğer taraftan da bilinçli yanımızı ve isteklerimizi gösteren Güneş, tam olarak neyi isteyip neyi istemediğimize karar veremeyip aklımızın karışmasına, kafa karışıklıkları yaşamamıza da sebep olabilir. Gerçekleştirmek istediğimiz konularda netleşememeyi, kararsızlıklar yaşamayı da gösterebilir.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (12-18 Eylül Haftası)

7.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür eş, ortak ve ikili ilişkilerinizde yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (12-18 Eylül Haftası)

6.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür günlük rutin hayatınıza, genel sağlığınıza, çalışma koşullarınıza, evcil hayvanlarınıza yönelik konulara yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (12-18 Eylül Haftası)

5.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür aşk, çocuklar, yaratıcı yönleriniz, yatırımlarınız, hayattan keyif aldığınız alanlara yeni düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (12-18 Eylül Haftası)

4.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür aile, yuva, ev hayatınız, yaşadığınız yer, arsa, emlak gibi alanlara yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (12-18 Eylül Haftası)

3.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür yakın çevre ilişkilerinize, eğitim öğrenim konularına, kendinizi ifade ettiğiniz yazılı ve sözlü alanlara yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (12-18 Eylül Haftası)

2.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür maddi kaynak yaratma gücünüz, yetenek ve becerileriniz, kendi bedeninize yönelik alanlarda yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (12-18 Eylül Haftası)

1.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkürbakış açınız, dış görünüşünüz, etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerinize yönelik alanlarda yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (12-18 Eylül Haftası)

12.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür kontrolünüz dışı gelişen olaylarla baş etmek konularına, bilinçaltı dünyanıza yönelik mistik psişik konularla ilgili alanlara yönelik konularda yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (12-18 Eylül Haftası)

11.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür sosyal çevreniz, hayattan gelecekten olan beklentileriniz, kariyer gelirlerinden elde ettikleriniz, arkadaşlık ve dostluklarınıza yönelik konulara yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (12-18 Eylül Haftası)

10.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür iş, kariyer, meslek ve toplum önü görünürlüğünüz, saygınlığınıza, statünüze yönelik alanlara yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (12-18 Eylül Haftası)

9.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür din, inanç, felsefi ve ruhani konulara, hukuksal alanlarda, eğitim seyahat ve ticari faaliyetlere, uzakta bulunan tanıdıklarla ilgili alanlara yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (12-18 Eylül Haftası)

8.evinizde geri harekete başlayacak olan Merkür ortaklaşa paylaşılan kaynaklara, kredi ve borçlar, miras vergi gibi ödemeler, harca kalemlerinize, ökült konulara yönelik alanlara yeniden düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

 

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI