Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

13-19 Mart Haftası burç yorumları…

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Maalesef agresyonu yüksek ve stresli bir haftaya merhaba diyoruz.

15 Mart Çarşamba günü Mars Neptün karesi aktifleşiyor. Güneş, Merkür ve Neptün’ün kavuşum enerjisine girmesiyle otorite figürlerine yönelik karışıklıklara yol açacak enerjilerin açığa çıkmasına sebep olurken, Mars Neptün karesinin de aktifleşmesiyle birlikte, enerjinin agresif bir şekilde şiddet içeren saldırı olaylarıyla ortaya çıkması şeklinde gözlemleyebiliriz. Etkisini hemen hemen hafta başından hafta sonuna kadar güçlü bir şekilde hissettirecek olan belirsizlikleri, endişeli ve kaygılı durumları, yanıltıcı ve psikolojik açıdan da aşağı çeken enerji halleri şeklinde tezahür edebilir. Hafta sonuna doğru Venüs’ün Boğa burcuna giriş yapmasıyla birlikte, Satürn’le destekleyici açıya girecek olması azda olsa rahatlatıcı enerjilerin açığa çıkmasına olanak sağlayacaktır.

17 Mart Cuma günü Venüs Boğa burcuna geçiş yaparak 11 Nisan Salı gününe kadar Boğa burcu seyahatine devam edecek.

Venüs zararda olduğu Koç burcu seyahatini bitirip, yönetici konumda asaletli olduğu Boğa burcuna giriş yaparak Venüs’ün temsil ettiği konularda tüm fonksiyonlarını güçlü bir şekilde ortaya çıkaracaktır.

Venüs Boğa burcundayken ilişki ve ortaklıklarda istikrar, güven, sadakat ön plana çıkarken, bu dönemde kurulan ilişki, evlilik ve ortaklıklar, her türlü sözleşme ve anlaşmalar kalıcı ve sağlam olacaktır.

İlişkilerimizde sevdiklerimizi sahiplenmek, keyifli zamanlar geçirmek, tembellik yapmak, lüks tüketime dayalı zevklerle yönelmek isteyebiliriz.

Estetik, el, yüz, saç, bakım güzelliği için Venüs Boğa zamanlarında yapılan tüm işlemler bizi ziyadesiyle memnun edecektir.

19 Mart Pazar günü Merkür Koç burcuna geçiş yaparak 3 Nisan Pazartesi gününe kadar Koç burcu seyahatine devam edecek.

Merkür Balık burcu seyahatiyle Zodyak’taki bir tam turunu tamamlayıp Koç burcu seyahatiyle Zodyak’taki yeni turuna merhaba diyecek. İletişim ve haberleşme kanallarında hızlanma, hızlıca düşünüp hızlıca karar verme, ben merkezci iletişim kurma, kendi düşüncelerini karşı tarafa kabul ettirmek için savaşmak şeklinde önünü arkasını düşünmeden bodoslama dalarak konuşmalara yönelim göstermek. Yeni bir fikiri harekete geçirmek ve bunun için eyleme geçmek şeklinde çalıştırıldığında harika bir durumdur. Fakat düşüncesizce yapılan anlık gelen fikirler için anında aksiyon almak şeklinde çalıştırıldığında birtakım arızalara yol açabilir elbette. Dinlemeden konuşmak, fütursuzca konuşmak, patavatsızca konuşmak, başkalarını dinlememek, tartışmacı ve tahrik edici konuşmalar yapmak negatif yönlü olumsuz şekilde çalışacaktır. Yeni fikir ve düşünceleri, yeni icatları ortaya çıkarmak için harekete geçmek ise pozitif yönlü olumlu şekilde çalışacaktır.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta iletişim konularında ve bilinçaltınıza attığınız konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte kaynak yaratmak konusunda, ya da yeteneklerinize yönelik özdeğerinizi yükseltecek güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, kendinizi ifade edebileceğiniz, fikir ve düşüncelerinizi ortaya çıkarabileceğiniz yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta maddi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte etrafınızdan ilgi ve sevgi görebilir, daha çok kendi enerji alanınıza yönelmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, kendinize kaynak yaratacak yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta kariyer hayatınızda iseler istediğiniz gibi yolunda gitmediği için sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte gizli işlere, gizli ilişkilere yönelebilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, ideallerinize yönelik, kariyer gelirlerine yönelik yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta gerçekleştirmeyi planladığınız fakat hangi yöne doğru ilerleyeceğinizi bir türlü kestiremediğiniz için nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda kendi içinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte kariyer gelirlerinizde artışlar yaşayabilir, iş hayatınızdaki arkadaşlarınızdan destekler görebilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, kariyerinize statünüze yönelik yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta sosyal çevrenizde, ya da ideallerinizi gerçekleştirme konularında sorunlar yaşayabilirsiniz. Kariyerinize yönelik şans ya da fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, ufkunuzu geliştirecek eğitimler ya da seyahatler adına yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta iş hayatında zorlanabilir, ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte yeni insanlarla tanışabilir, yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, okült bilgiler, kredili borçlar gibi mali alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta günlük rutin hayatınızın düzeni, evcil hayvanlarınızla ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte eşinizin kaynakları, nafaka, kredi borçlar alanında şanslı bir dönemde olabilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, yeni bir ilişki ya da ortaklık için yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta aşk hayatınızda, çocuklarla, ya da yatırım alanlarında birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte eş, ortak ve ikili ilişkilerden yana şanslı bir döneme gireceksiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de, günlük rutinler ya da iş düzeniyle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları(13-19 Mart Haftası)

Bu hafta ev, aile hayatı, ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de,yeni bir aşk, çocuklarla, hobilerinizle, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak bir konuda, ya da yatırımlarla ilgili alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta yakın çevrenizdeki kişilerle, kısa yolculuklarda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte yeni bir aşk hayatınıza gelebilir, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de,ev, aile hayatınıza ya da yaşadığınız yerle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta maddi konularda belirsizlikler yaratan sorunlar yaşayabilirsiniz.Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle birlikte ev aile hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de,yakın çevre ilişkilerinizde, eğitim öğrenim hayatınızda, kısa yolculuklarla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (13-19 Mart Haftası)

Bu hafta aile hayatınızla ilgili kişisel sorunlar yaşayabilirsiniz.Venüs’ün Boğa burcu geçişiyle yakın çevrenizle birlikte güzel zamanlar geçirebilir, yeni insanlarla tanışabilir, yeni bir eğitime katılabilirsiniz.Merkür’ün Koç burcu geçişiyle de,para kazanmaya yeteneklerinize yönelik yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları