Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

14 Kasım-20 Kasım Haftası burç yorumları...

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Yengeç burcu enerjileriyle başlıyoruz. Aile hayatı, duygusal ihtiyaçlarımız ön planda olacak. Tutulma sonrası haftaya şans ve fırsatların karşımıza çıkacağı bir hafta olarak başlıyoruz.

15 Kasım Salı günü Merkür Plüton sekstil açısıyla, hayatımızla ilgili geleceğe yönelik alacağımız kararları derinlemesine düşünerek, köklü bir şekilde bizi dönüştürecek çok sağlam kararlar almak isteyeceğiz. Hayatımızda kriz yaratan konulara odaklanıp, sorunun en derinine inerek çözüm odaklı kararlar alarak ilerleyeceğiz. Karşılaşacağımız önemli haberler, önemli bir bilgi, önemli bir görüşme, anlaşama sözleşmeyle belki bir krizi fırsata çevirebilecek durumda olacağız.

15 Kasım Salı günü Güneş Neptün üçgen açısıyla, ruhumuza iyi gelecek konulara yönelmek, kendimizi keşfetmek, kendimizi anlamak, hayattan kendimizden ne istediğimizi sorgulamak, bizim için en ideal olana ulaşma çabası içinde olmak, hayallerimizin peşinden gitmek, kurban psikolojisinden çıkıp kafamızı dışarı çıkarmak, kısacası kendimize benliğimize yönelmek isteyeceğiz.

15 Kasım Salı günü Venüs Jüpiter üçgen açısıyla, haftanın belki de en güzel açısıyla şans ve fırsatlarla karşılaşacağımız, mali konularda önümüze ummadığımız ilahi desteklerle karşılaşacağız bir enerjiyi aktif edecektir. Bu şanslı etkiden en çok su elementlerinin son derecelerinde gezegenleri olanlar faydalanacaktır. Aynı gün Ay Yengeç burcunda seyrederken, Gad Güneş Merkür Venüs’le Ay ve Karaay lilith ve Venüs Jüpiter arasında grand trine yaparak psişik enerjilerin akışta olmasına olanak sağlayacak. Kendi karanlık taraflarımızla yüzleşebilir, ruhsal ve manevi yönden psişik konularda çalışmalar yapabilir, gizli kalmış bir yeteneğinizin farkına varabilir, ruhsal ve manevi yönden zenginleşmek, bereketin artması, ya da bereketinin akmamasının nedeninin farkına varabiliriz.

16 Kasım Çarşamba günü Merkür Jüpiter üçgen açısıyla, mali konularda beklenti içinde olduğunuz bir konuda şans ve fırsatlar yakalayabilir, sözleşme anlaşma imzalayabilir, tabi Merkür’e Güneş’in ve Venüs’ün eşlik etmesiyle beraber yeni bir aşk gün yüzüne çıkabilir. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle insanları etkileyebilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atmaya hazırlanabilirsiniz.

16 Kasım Çarşamba günü Venüs Yay burcu seyahatine başlayarak 10 Aralığa kadar Yay burcunda seyahat edecek. Venüs Yay burcunda olduğunda gezmek, görmek, seyahat etmek, özgür olmak, ruhsal ve manevi konularla ilgilenmek, kültür gezilerine çıkmak, farklı kültürlerle kaynaşmak, parayı eğitim, okul, kitap, kültürel faaliyetler, maneviyatla ilgili alanlar ve ufkunu geliştirecek yolculuk giderlerine harcamaktan mutlu olur. İlişkilerde iyimserlik ve özgürlük ön planda olur.

17 Kasım Perşembe günü Merkür Yay burcu seyahatine başlayarak 7 Aralığa kadar Yay burcunda seyahat edecek. Merkür Yay burcunda olduğunda büyük düşünür, ufkumuzu geliştirmek, eğitici ve öğretici faaliyetlerde bulunmak, uzak yerler görmek, diyar diyar gezmek, uçsuz bucaksız düşüncelere dalmak, hayat iyimser bakmak zihnimizi meşgul ederken, kendi fikir ve düşüncelerimizde fazla fanatizm geliştirebiliriz.

19 Kasım Cumartesi günü Güneş Plüton sekstil açısıyla, kariyer hayatımızı ilgilendiren alanlarda mertebeli insanlardan, güçlü kişilerden, otorite figürlerinden, eş ya da babadan gelen desteği arkamızda hissedebiliriz.

Hafta sonu Mars Neptün karesi aktifleşirken, biraz modumuz düşebilir, hayallerimizi hedeflerimizi gerçekleştirmek için eyleme geçme konusunda bizi zorlayan, oyalayan, boşu boşuna inandığımız belki kendi kendimizi kandırdığımız konularda, belki sağlık sorunları kendini gösterebilir. Değişken burçların son derecelerinde gezegenleri olanlar en fazla etkiyi alanlar olacaktır.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta mali konularda destekler bulabileceğiniz şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinizi biraz izole edebilir, kariyer ve iş hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Eş baba ya da otorite sahibi kişilerden destekler görebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta sosyal ilişkilerinizin yoğunlaştığı, yeni ilişkiler kurabileceğiniz bir hafta olacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz haberler duyabilir, ufkunuzu geliştirmek için yeni yerler görmek ya da eğitimler düzenlemek, ya da eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta iş ve kariyer hayatınızdaki zorlukları rahatlatacak birçok iş olanağı yakalayabilirsiniz. İş teklifleri, iş hayatında iyileşmeler, olumlu gelişme yaratan haberler alabilir, patron ya da güçlü kişilerden destekler görebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta aşk hayatınızda güzel gelişmeler, yeni bir aşk, uzaklardan gelen yeni ilişkiler, belki bir seyahat vasıtasıyla başlayacak olan yeni bir ilişki, Plüton 7.evden destek verdiği için köklü ve sağlam ilişkilere adım atabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta aile hayatınızdaki zorlukların biraz rahatlayacağı, belki bir yer değiştirme olanağının ya da bir taşınmanın söz konusu olabileceği, mali anlamda yeni olanaklar bulabileceğiniz, iş hayatınıza yeni çözümler bulabileceğiniz bir hafta olabilir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta kafanızın biraz rahatlayacağı, ilişkilerden yana şanslı olacağınız, belki yeni bir ilişki belki yeni bir iş ortaklığı söz konusu olabilir. Yaratıcılığınızla ya da aşk hayatınızla, ya da belki bir çocuk konusunda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Mali konulardaki sıkıntılarınız bu hafta siz nefes aldıracak. Ev, arsa, emlak almak gibi bir konu gündeminizde olabilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, yeni bir aşkın, güzel bir çocuk haberinin, yaratıcı bir konuda ortaya çıkabilmenin, yatırım alanlarında yeni bir gelişmenin ön planda olacağı bir hafta olacaktır.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta uzun zamandır iş ve aile hayatınızda yaşamış olduğunuz düzensizliklerin psikolojik sağlığınız üzerinde sebep olduğu tahribatları iyileştirebileceğiniz, yaşamış olduğunuz sorunlara köklü çözümler bulacak, kendi öz değerinizi güçlendireceksiniz. Ummadığınız yerlerden ilahi destekler alabilirsiniz. Aile hayatınızda, ev, toprak, emlak konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta sosyal hayatınız, gelecek umutlarınız, kariyer gelirlerinizle ilgili konularda rahatlamalar, güçlü arkadaşlardan destekler, yeni gruplara girmek, yeni insanlarla tanışmak, yakın çevrenizden ve sosyal ilişkilerinizden yana şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta köklerinizle, ailenizle, atalarınızla yaşamış olduğunuz huzursuzlukların rahatlamaya başladığını, iş, kariyer hayatınıza yönelik maddi kazanımlar elde edebileceğiniz yeni kararlar alabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (14-20 Kasım Haftası)

Bu hafta düşünce yapınızı, bakış açınızı değiştirecek yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak, yeni eğitimlerde bulunmak, böylelikle hayallerinizi gerçekleştirecek her zaman bir umut olduğunu ve bunu ancak ve ancak kendi gücünüzle gerçekleştirebileceğinizi görebilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları