Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

18 Aralık-24 Aralık Haftası burç yorumları….

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Balık burcu enerjileriyle başlangıç yapıyoruz. Biraz dağınık enerjiler içerisinde, kafa karışıklığı içinde haftaya başlangıç yapabiliriz. Fazla duygusal ve hassas olacağımız, daha çok kendi içimize yöneleceğimiz bir günün enerjisinde olacağız.

21Aralık Perşembe günü Venüs Uranüs karşıt açısı aktifleşirken, Mars’la da Uranüs 150’lilik açıda olacak, bu durum ilişkilerde ve maddi konularda abartılı bir şekilde kendi inançlarımız, kendi doğrularımız, kendi bildiklerimiz doğrultusunda ani çıkışlar yapmak, ani risklere atılmak, ani taşkınlıklar yapmaya sebebiyet verebilir. Mars, Güneş’in önünde kendi bildiği yolda, kendi inançlarıyla doludizgin at üstüne dur durak tanımadan, dört nala koşan bir savaşçı gibi mücadele ettiği için, şu sıralar pek bir gözümüzün kendi inançlarımız dışında bir şeyi gördüğü yoktur.

21Aralık Cuma günü Güneş Oğlak burcuna geçiş yaparak 20 Ocağa kadar Oğlak burcu seyahatini devam ettirecek. Oğlak dönencesiyle en uzun gecenin ve en kısa gündüzün yaşandığı, kış mevsiminin de tam olarak başladığı gündür. Odak noktamızda artık iş, kariyer ve meslek hayatımız olacak. Görevlerimizin ve sorumluluklarımızın daha çok gündemde olduğu, hedeflerimize yöneldiğimiz bir ay olacaktır. Olaylara mantıkla ve garantici bir şekilde yaklaşıp, emin ve temkinli adımlarla ilerlemek isteyeceğiz. Kuralları, yasaları uygulamak, işleri ciddiyetle ele alıp, işimize disiplini bir şekilde odaklanmak isteyeceğiz. Bu süreçte kendimizi yapılması gereken görev ve sorumluluklar konusunda baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (18-24 Aralık Haftası)

10.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda iş, kariyer ve meslek hayatınız olacak. Mesleğinize yönelik konulardaki eksikliklerinize, yarım kalmış işlerinize yönelerek, iş hayatınızda gereken disiplini sağlamaya yönelebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (18-24 Aralık Haftası)

9.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda, eğitim ve öğrenime yönelik tamamlanması gereken işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Seyahatler, varsa hukuki konular gündeminize gelebilir. Ufkunuzu geliştirecek manevi konularda sorumluluklar üstlenebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (18-24 Aralık Haftası)

8.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda mali konulardaki alacak verecek para giriş çıkışları, kredi ve borçlar, başkalarının kaynakları, çek, senet, kira sözleşmesi gibi evrakların sonuçlandırılması ve tamamlanmasına yönelik sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (18-24 Aralık Haftası)

7.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda eşiniz, ortağınız, ortaklı işler yaptığınız kişiler ve ikili ilişkileriniz olacak. İlişkiye yönelik görev ve sorumluluklarla ilgili konularda daha önceden olan sorunlar tekrar gündeminizde olabilir, özellikle bakış açılarınızdaki değişikliklerden kaynaklanan sorunlar.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (18-24 Aralık Haftası)

6.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda günlük hayat rutinleriniz, çalışma koşullarınız, zihinsel ve bedensel sağlığınıza yönelik yerine getirmeniz gereken düzen bozan eksiklerinize yönelebilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (18-24 Aralık Haftası)

5.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda aşk hayatınızı, çocuklarınızla olan iletişiminizi, hobileriniz ya da yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanız gereken konulardaki eksiklerinizi çözmeye yöneleceğini gösteriyor.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (18-24 Aralık Haftası)

4.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda ev, aile, yuva konularını ciddiyetle ele almak, üzerine oturup bekli düşünmek gereken durumları değerlendirmeniz gerekecek.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (18-24 Aralık Haftası)

3.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda iletişimde olduğunuz yakın çevre ilişkileriniz, eğitim ve öğrenim hayatına, kendinizi yazılı ya da sözlü olarak ifade ettiğiniz alanlara yönelik geriye dönük düşünülmesi ve yerine getirilmesi gereken sorumlulukları ele alma zamanı olduğunu düşüneceksiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (18-24 Aralık Haftası)

2.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda üretim kapasiteniz, mali gelirleriniz, özdeğer duygunuz, yetenek ve becerileriniz üzerine eksikleri düşünmek ve gereken sorumlulukları yerine getirmek olacaktır.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (18-24 Aralık Haftası)

1.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda kendiniz ve etrafınızda bulunan insanlar olacaktır. Kişiliğinize karakterinize ve hedeflerinize yönelik kendinizde eksik gördüğünüz konularda gereken sorumlulukları yerine getirmek isteyeceksiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (18-24 Aralık Haftası)

12.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda korkularınız, bilinçaltı dünyanız, kapalı alanlarda bulunmak olabilir. Maddi yönden ve özdeğer duygunuza yönelik sizi korkutan ve aşağıya çeken bilinçaltı korlularınızla mücadele etmek olacaktır. Karamsarlık sizi daha çok aşağıya çekecektir. Sorumluluklardan kaçmak yerine nasıl yerine getirebilirim düşüncesine yönelmeniz sizin için daha doğru olacaktır.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (18-24 Aralık Haftası)

11.evinizden geçiş yapacak olan Güneş önümüzdeki bir ay boyunca odak noktanızda gelecek umutlarınız, istekleriniz, kariyerden elde ettiğiniz gelirler olacaktır. İsteklerinizi hayallerinizi gerçekleştirmek ve kariyer gelirlerinizi yükseltebilmek adına eksiklerinizi yerine getirmeye yönelerek kendinizi daha sağlam ve güçlü hissedebilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları