Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

19 Haziran-25 Haziran Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Yengeç burcuyla başlangıç yapıyoruz. Gün geneline baktığımızda,ev, aile, duygusal dünyamız, duygusal ihtiyaçlarımız ön planda olurken, diğer taraftan haftanın ilk gününde Güneş Neptün karesinin de etkinleşmesiyle birlikte ne istediğini, ne hissettiğini bilememe, kararsızlıklar sebebiyle yaşanacak kafa karışıklıkları, yani böyle sanki daha çok, ne düşüneceğimi, ne yapmam gerektiğini, ne hissetmem gerektiğini gerçekten bilemiyorum, der gibi bir haller içerisinde olabiliriz. Yaşam enerjimizin düşmesine neden olurken, fizik beden enerjimizin de düşmesine neden olabilir. Yapılan yardım ve fedakarlıklarla ilgili hayal kırıklıkları, hüsrana uğradığını düşünmek gibi illüzyonlara sebebiyet verebilir. Yine aynı gün Jüpiter Satürn sekstil açısının aktifleşmesiyle toplumsal platformlarda kendinizi sağlam ve kalıcı bir şekilde ortaya çıkarabileceğiniz şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

21 HaziranÇarşamba günü Merkür Mars sekstil açısının aktifleşmesiyle. İlişkilerde hareketlenmeler, iletişim ve haberleşmede hızlanmalar olacaktır. Hafta sonu gerçekleşen İkizler yeniayı sonrası eğitim ve öğrenim, ticari faaliyet gerektiren konular, yazılı ya da sözlü kendinizi ifade ettiğiniz sosyal medya alanlarında reklam tanıtım gibi faaliyetler, ya da yeni bir ilişki için adım atarak girişimlerde bulunarak kendinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

21 Haziran Çarşamba günü Güneş Yengeç burcuna geçerek, 23 Temmuz’a kadar Yengeç burcu seyahatine devam edecek. Evimiz, ailemiz, yuvamız, anne, kadınlar, ev hayatımız, köklerimiz, vatan, aidiyet duygusu, kendimizi ait hissettiğimiz hayat alanlarına daha hassas ve duyarlı olacağız. Odağımız daha çok aile hayatımızı ilgilendiren ihtiyaç alanlarına yönelerek, etrafımızdaki olaylara karşı daha hassas, duyarlı ve duygusal yaklaşımlarda bulunacağız.

25 Haziran Pazar Uranüs Mars karesinin aktifleşmesiyle çatışma yaratan öfke patlamaları, agresif öfkeli fevri çıkışlar, ani kazalar, aniden gelişerek kontrolden çıkan isyan eden davranışlar, hedeften sapmak gibi dengesiz davranışlara yol açabilecek gerginliklerin ilişkilerde agresyon yaratmasına sebep olabilir.

25 Haziran Pazar Merkür Neptün karesinin aktifleşmesiyle kafa karışlığı, zihni toparlayamama, odaklanamama, gerçeklerden uzaklaşmak ya da kendini kandırmaya meyilli davranışlar sergilemek, dalgın, alıngan, hassas haller, hileli yollara başvurmak, ya da maruz kalmak söz konusu olabilir.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız aile, yuva, ev hayatınız olacak. Bilinçaltı korkularına yanılsamalarına dikkat, aşk, çocuklar, hobiler, yatırımlarla ilgili konularda güzel zamanlardasınız ama ani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız eğitim öğrenim, yazılı, sözlü ya da sosyal medya gibi reklam tanıtımlar yoluyla kendinizi ifade ettiğiniz alanlar, yakın çevre ilişkileriniz olacak. İdeallerinizle maddi kaynaklarınızla ilgili yanılsamalarına dikkat, ev, aile hayatınızla ilgili konularda güzel zamanlardasınız ama ani gelişen fevrilikten kaynaklanan beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız üretim kapasiteniz, maddi kaynak yaratımlarınız, özdeğiniz, yetenekleriniz olacak. İş, kariyer, meslek hayatınızla ilgili yanılsamalarına dikkat, yakın çevre ilişkilerinizle, kendinizi ifade ettiğiniz, ikna ve hitabetle ilgili konularda güzel zamanlardasınız ama ani gelişen kontrol dışı beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca kendinizde, etrafınızdaki kişiler ve hayata bakış açınızda olacak. Yüksek eğitim, hukuki davalar, seyahatlerle ilgili yanılsamalarına dikkat, üretken olduğunuz ve özdeğerinizin yükseldiği güzel zamanlardasınız ama ani gelişen sosyal çevre, arkadaş ve dostlar ve kariyer gelirlerinizle ilgili beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız iç dünyanız, bilinçaltınız, mistik psişik konular, yardıma muhtaç insanlar olacak. Ortak değerler, mali konular, ölüm ve ölüm ötesi konularda yanılsamalarına dikkat, ışığınızın yükseldiği, kendinizi özgüvenle gösterebildiğiniz güzel zamanlardasınız ama iş, kariyer, meslek ve toplumsal duruşunuzla ilgili ani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız hayalleriniz, hayattan ne istiyor ne bekliyorsunuz, gelecek umutlarınız, nasıl bir ilişki içinde olmak istediğiniz olacak. Eş, ortak, ortaklı yapılan işler, ikili ilişkilerde yanılsamalarına dikkat, bilinçaltı korkularınızla ve kontrol dışı gelişen olayları organize etmekte başarılı olduğunuz güzel zamanlardasınız ama hukuki, eğitim ve seyahatlerle ilgili ani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız iş, kariyer, meslek hayatınız toplumsal itibarınız saygınlığınız olacak. Beden sağlığınız, çalışma hayatınız, günlük rutin hayat düzeninizle ilgili yanılsamalarına dikkat, sosyal çevrenizdeki arkadaş ve dostlarınızla, ideallerinizi gerçekleştirmekle ilgili konularda güzel zamanlardasınız ama ani gelişen maddi manevi beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız ufkunuzu geliştirecek eğitim, seyahatler, hukuksal konular, yeni insanlar olacak. Aşk, çocuklar, hobileriniz, yatırımlarınızla ilgili yanılsamalara dikkat, iş, kariyer ve meslek hayatınızla ilgili konularda güzel zamanlardasınız ama eş, ortak ve ikili ilişkilerinizde ani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız ortak değerleriniz, mali konular, ölüm, ölüm ötesi derin ve okült bilgiler olacak. Aile, yuva, ev hayatındaki belirsizliklere ve dağılmalara dikkat, yüksek eğitim, seyahat ve hukuki konularda güzel zamanlardasınız ama çalışma hayatı ve sağlıkta ani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız eş, ortak, ortaklı yapılan işler ve ikili ilişkiler olacak. Kendinizi ifade etmek, etrafta olup bitenleri algılama konusunda yanılsamalarına dikkat, ortak değerler, mali konular, ölüm, ölüm ötesi okült konularda güzel zamanlardasınız ama aşk hayatınızda, çocuklarla, yatırımlarınızla ilgili ani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız günlük rutin hayat düzeniniz, çalışma koşullarınız, beden sağlığınız olacak. Maddi kaynaklarınız, kendi değerinizi algılamayla ilgili yanılsamalarına dikkat, eş, ortak, ortaklı yapılan işler, ikili ilişkilerde güzel zamanlardasınız ama ev ve aile hayatınızda ani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (19-25 Haziran Haftası)

Bu hafta itibariyle önümüzdeki bir ay boyunca odağınız aşk, çocuklar, hobileriniz, yatırımlarınız, yatırım alanları olacak. Kendi kendinizi kandırmaya yönelik yanılsamalarına dikkat, günlük rutin hayat düzeniniz, çalışma hayatınız, beden sağlığınızla ilgili konularda güzel zamanlardasınız ama kendinizi ifade ederken, eğitim öğretim hayatında, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizdeani gelişen beklenmedik durumlara da açık haldesiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları