Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

2 Ekim-8 Ekim Haftası burç yorumları…

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftanın ilk gününe Ay Boğa burcu enerjileriyle başlıyoruz. Gün genelinde maddi ve manevi güvenlik ihtiyaçlarımız, parasal mevzular, içsel olarak kendimizi güvende ve huzurlu hissetmek ön planda olacak.

2 Ekim Pazartesi Merkür Neptün karşıtlığıyla Merkür Başak burcunda, Neptün Balık burcunda karşıtlık yaptığı için eğitim, öğrenim, ticaret, kısa yolculuklar, iletişim ve sosyal medya alanlarında yaşanacak olan kafa karışıklıklarına sebep olacaktır. Zihinsel olarak eğitim, ticaret, ya da kısa yolculuklarla ilgili hayatınızdaki düzeni nasıl sağlayacağınızla ilgili kaos içerisinde kaldığınız hissine kapılmanıza sebep olacaktır.

3 Ekim Salı günü Başak burcundaki Merkür ile Oğlak burcundaki Plüton’un üçgen açısıyla, çalışma koşulları, günlük hayat düzeni, zihinsel ve bedensel sağlıkla ilgili yaşam alanlarıyla ilgili başarılı girişimlerde bulunabilir, zihin, iletişim ya da bilginin gücüyle başarılı olabilir, kendinizi iyi ifade edebilir, toplumda güçlü konuşmalar yapabilir, ikna gücünüzle, hitabet gücünüzle fikir ve düşüncelerinizi karşı tarafa en iyi şekilde aktarabilirsiniz.

5 Ekim Perşembe günü Merkür Terazi burcuna geçiş yaparak, 22 Ekim’e kadar Terazi burcundaki seyahatini devam ettirecek. İletişim gezegeni Terazi burcunda olduğunda ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler ön plana çıkar. Sosyalleşmek önem kazanır. Diplomatik bir şekilde iletişimde olmak isteyebiliriz. Zaman zaman kararsızlıklar, zaman zaman ikilemler arasında kalabiliriz. İlişki, ortaklık ve evliliklerde eşitlik, adalet, uyumlu, dengeli bir şekilde birlikte hareket edebilmek önemli olacak. Sözleşme anlaşmalar gündemimize gelebilir. Evlilik, ortaklık ve ilişkilerde eski ve çözülemeyen sorunlar gündeme gelir. Açmak istediğiniz bir mahkeme konusunu karşı tarafla konuşmak isteyebilirsiniz. İlişkinin ya da ortaklığın sizi ileri götürmekten daha çok aşağı çektiğini düşünebilirsiniz. Bunun sebebi Mars’ın güney düğümle birlikte çalışması ve güney düğümün terazi burcunda olmasıyla ilişkilerdeki sorunlarla verilen savaş ve mücadeleyi, hak mücadelelerini, adaletle ilgili konuları tetikleyecek. Bugünlerde en çok iletişim alanımızı eş, ortak ve ilişkiler belirleyecek.

5 Ekim Perşembe günü Mars Neptün 150’lik açısıyla, ee ben şimdi ne yapsam, nasıl harekete geçsem, nasıl harekete geçeceğini bilemiyorum gibi bir türlü eyleme nasıl geçeceğini bilemediğini düşünmek diyebiliriz. Tabi Mars terazide olduğu için eş, ortak ve ilişkilerde daha çok gözlemeyeceğiz.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (2-8 Ekim Haftası)

7.evinizden geçecek olan Merkür, eş, ortak ve ilişkiler, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü çalışma hayatınızda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (2-8 Ekim Haftası)

6.evinizden geçecek olan Merkür, birlikte çalıştığınız takım arkadaşlarınız, günlük rutinleriniz, zihinsel ve bedensel sağlığını önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü sevdiğinizle keyifli bir seyahat, çocuğunuzun eğitim hayatıyla ilgili konularda, ya da yaratıcılığınızı en güçlü şekilde ortaya koyabileceğiniz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (2-8 Ekim Haftası)

5.evinizden geçecek olan Merkür, aşk, çocuklar, yatırımlar, yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz konular önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü emlak, arsa, toprak, gayrimenkul gibi konularda eş, ya da ortaklardan desteklendiğiniz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (2-8 Ekim Haftası)

4.evinizden geçecek olan Merkür, aile, yuva, ev hayatınız, yaşadığınız yer, yaşam alanlarınız, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü eş, iş ortaklarınızla olan ilişkilerinizde iletişim gücünüzün en yüksek olduğu ve kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (2-8 Ekim Haftası)

3.evinizden geçecek olan Merkür, eğitim öğrenim hayatınız, ticari konular, araba alım satımı, yakın yerlere yapılan yolculuklar, yakın çevre ilişkileriniz, sosyal medya ve teknoloji alanları, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günlük hayat ve iş hayatınızın düzeni, zihinsel ve bedensel sağlığınız, özdeğerinizi ifade eden, ya da yetenekli olduğunuz konularda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (2-8 Ekim Haftası)

2.evinizden geçecek olan Merkür, üretim kapasiteniz, özdeğer duygunuz, maddi kaynaklarınız, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü aşk, çocuklarınız, yatırım alanları, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak konularda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (2-8 Ekim Haftası)

1.evinizden geçecek olan Merkür, kişiliğiniz, karakteriniz, etrafınızda bulunan insanlarla olan ilişkileriniz, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü bilinçaltı dünyanız, hastane gibi kapalı ortamlar, ev hayatınız, aileniz, yaşam alanlarınızla ilgili konuları en güçlü şekilde kotarabilecek bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (2-8 Ekim Haftası)

12.evinizden geçecek olan Merkür, bilinçaltı dünyanız, hastane gibi kapalı alanlar, sümen altı yapılan konular önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü sosyal çevre ilişkilerinizde, gelecek için hayal ettiğiniz konuları çevrenizde bulunan kişilerle konuşurken, ifade ederken oldukçagüçlü olacağınız bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (2-8 Ekim Haftası)

11.evinizden geçecek olan Merkür, sosyal çevreniz, idealleriniz, kariyerden elde ettiğiniz gelirleriniz, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü iş, kariyer ve meslek hayatınızda, özdeğer duygunuzla ve üretim kapasitenizle kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (2-8 Ekim Haftası)

10.evinizden geçecek olan Merkür, iş, kariyer ve meslek hayatınız, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü ruhsal ve manevi konularda, akademik alanlarda, yurtdışı eğitim ticaret ve seyahatlerde, hukuki alanlarda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (2-8 Ekim Haftası)

9.evinizden geçecek olan Merkür, ruhsal ve manevi konular, akademik alanlar, yurtdışı eğitim ticaret ve seyahatler, hukuki konular, sosyal medya ve reklam faaliyetleri önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü ortak değerler, kredi ve borçlar, miras, nafaka, okült konularda kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (2-8 Ekim Haftası)

8.evinizden geçecek olan Merkür, ortak değerler, kredi ve borçlar, miras, nafaka, okült konular, önümüzdeki günlerde sizi en çok meşgul edecek olan konular olacak. Salı günü eş, ortak, ikili ve sosyal ilişkilerinizde kendinizi en iyi şekilde ifade edebilecek güçte olduğunuz bir günün enerjisinde olacaksınız.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları