Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

23-29 Ekim Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftalık yazıya geçmeden önce, maalesef içler acısı yaşanan bu insanlık katliamının bir an evvel durmasını diliyorum. Fakat maalesef ki hepimiz 3.Dünya Savaşının artık apaçık bir şekilde yaşandığını görüyoruz. Bu haftaki Ay Tutulmasıyla birlikte önümüzdeki günlerde daha da belirgin bir hal alacak.

Haftanın ilk gününe Ay Kova burcu enerjileriyle başlıyoruz. Toplumsal konu ve olaylarla yakından ilgili olacağımız, daha çok etrafımızda gerçekleşen olayları, mantıksal ve rasyonel bir bakış açısıyla değerlendireceğimizi söyleyebiliriz.

23 Ekim Pazartesi günü Güneş Akrep burcuna geçerek 22 Kasım’a kadar Akrep burcu seyahatini devam ettirecek. Güneş Akrep burcuna geçtiğinde odak noktamızda en öncelikli olan konu ölüme meydan okumak, hayatta ve ayakta kalmak, kontrolü elinde tutmak, güç ve istikrar sağlamak, maddi ve manevi her türlü krizleri yönetmek olacaktır. Sezgilerin kuvvetlendiği, ilişkilerde derinliğin ve tutkunun önem kazandığı, okült ve gizli ilimlere olan ilginin arttığı, kredi ve borçlar, mali para giriş çıkışları, borsa, ekonomik parasal kaynaklarda iniş çıkışların gözlemlenebileceğini söyleyebiliriz.

24 Ekim Salı günü Güneş Satürn üçgen açısıyla, sözü geçen mertebeli kişilerle, amir, patron, otorite sahibi olan işi bilen, güçlü ve doğru kişilerle kalıcı sözleşmeler anlaşmalar yapabilir, eğitim ve ticaret konularında sağlam adımlar atabilirsiniz.

28 Ekim Cumartesi günü Boğa burcunda Parçalı Ay Tutulması yaşayacağız.

Tutulmalar 6 ila 1 sene etkisini sürdürmekte olup ilk ay içerisinde kendisini hissettirirler.

Ay Tutulması aynı zamanda bir Dolunaydır.

Mesarthim, Sheratan ve Hamal hattını tetiklediğini görüyoruz.

Oldukça güçlü ve zorlayıcı bir tutulma enerjisine giriyoruz.

Mesarthim, Sheratan ve Hamal hattı üzerinde gerçekleşen tutulmalar deprem, savaş, yanardağ patlamaları getirir. Şiddet, gaddarlık, dürtüsellik davranmaya sebebiyet verir. Boğa’nın öfkesinin en dürtüsel davrandığı bölgedir.

Askeri harekatlarda ölen askerlerin, şehit haberlerin çok olduğu zamanlar olur. İktidarları elinde bulunduran kişilerde diktatoryal davranışlar görülür. Kasıtlı suç işlemek, kasıtlı baskı yapmak, zorbalık yapmak, yönetimlerde vahşileşme, toplu katliamlar, toplu ölümlerle ilgili konuları ön plana çıkaracaktır. Deprem, yanardağ patlamaları ve acımasız liderlerin kasıtlı suç işlemesi, kendi idealleri için, insanlara baskı ve zulüm uygulayan yönetici liderleri gösterir. Önümüzde tüm dünyada insanlığı zor zamanlar bekliyor maalesef.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 2.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla mali konularda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili mali yönden sizi etkileyen önemli kararlar almak isteyebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 1.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla ikili ilişkilerinizde daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Aşk hayatınızla, çocuklarınızla ilgili gündemleriniz ön plana çıkabilir.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 12.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla kontrol dışı gelişen olaylarda, psikoloji sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Hem beden hem zihin sağlığınıza önem vermelisiniz. Günlük hayatta yoğun iş temposu enerjinizi yorabilir.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 11.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla arkadaş ve dostlarınıza, kariyerden elde ettiğiniz gelirler konularında daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. İdeallerinize yönelik konularda yeniden adım atmak harekete geçmek için kararlar almak isteyebilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 10.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla iş, kariyer ve meslek hayatınızda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. İş ve aile hayatınızda denge sağlamakta zorlanabilirsiniz. Annenizle, ailelinizle ve iş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler gündeminizde olacak. Ebeveynlerin arasında krizli ortamlarda kalabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 9.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla uzak yolculuklara, uçak yolculuklarına, ruhsal ve hukuki konularda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Eğitimler, seyahatler, yolculuklar, ticari faaliyetler, sosyal medya tanıtımları konularınız ön planda olacak.Yanlış anlaşılmalar, anlaşılamamak gibi iletişimsel konulara dikkat etmelisiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 8.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla mali gelir gider harcama dengelerinizde daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Mali konularda para giriş çıkışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 7.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla eş, ortak, ortaklı işler, ikili ilişkilerinizde daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Eş ya da ortağınızla olan ilişkilerinizde sert soğuk savaşlar yaşayabilirsiniz. Yıkıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 6.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla günlük hayat rutinleriniz, zihin ve beden sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Çalışma hayatınızda daha güvenli adımlar atabilirsiniz fakat kendinize fazla yüklenmemelisiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 5.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla aşk, çocuk, yaratıcılık, yatırımlarla ilgili konularda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Çocukların eğitim hayatında gelişmeler, yatırım alanında, ya da yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak veya aşk hayatınızda yeni gelişmeler gündeminizde olacaktır.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 4.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla ev, aile, yuva, ev hayatı ile ilgili konularda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Belki bir ev almak, arsa almak ya da satmak, aileden destek alarak bir adım atmak söz konusu olabilir.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (23-29 Ekim Haftası)

28 Ekim tarihinde 3.evinizde gerçekleşecek olan Boğa Burcundaki Ay Tutulmasıyla eğitim öğrenim, kendinizi ifade ettiğiniz alanlar, yakın çevre ilişkilerinizle ilgili konularda daha dikkatli olmaya özen gösterebilirsiniz. Yeni bir ilişki ya da ortaklık, ya da ortaklı bir iş konusu gündeminize gelebilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları