Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

25 Aralık-31 Aralık Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay İkizler burcu enerjileriyle başlangıç yapıyoruz. Merakla uyanıp, okült, felsefi, spirütüel, ruhsal konulara odaklanmış bir şekilde derin araştırmalar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Bilgiye ulaşmak, öğrenmek istediğiniz konulara ulaşmak istediğiniz bir hafta başlangıcı yapabilirsiniz.

Yine haftanın ilk günü Venüs Neptün üçgen açısıyla duygusal ve hassas olmak, duyarlı ve empati yapabilmeyi, karşımızdaki kişilere karşı hoşgörüyle yaklaşabilmeyi gösterir.

27Aralık Aralık Çarşamba günü 4 derece Yengeç burcunda 8. evde bir Dolunay gerçekleşecek.

Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Dolunaylar, anne, aile, yuva, vatan, ev, emlak, toprak gibi konuları ön plana çıkaracaktır. 8.evde gerçekleşiyor olması bu konulardaki krizleri, ölüm ve ölüm ötesi konuları, kredi borçlar, miraslarla ilgili konuların hayatımızda krize neden olabileceğini, mali konularla, ev, anne, vatan, aileyle ilgili konularda savaş ve mücadele vereceğimizi göstermektedir. ASC de Akrep burcunun yükseldiğini ve yöneticisi Mars’ın 2.evde olduğunu görüyoruz. Maddi manevi krizlere karşı meydan okumayı, savaş ve mücadele etmeyi gerektirecektir. Merkür Neptün karesinin etkisi duyduğunuz her şeye inanmamalısınız, doğruluğundan emin olmadan söylenenlere kulak asmamalısınız, yanıltıcı, aldatıcı durumlarla karşılaşmamak için dikkatli olmalısınız. Ama tabi Merkür retroda olduğu için eskiye dayalı konular da gündeme gelebilir.

29 Aralık Cuma günü Mars Neptün kare açısı, maddi konularda hayal ettiğimiz, ya da umduğumuz gibi sonuçlanmayan durumlarla karşı karşıya kalabilir, yanıldığımızı, hata yaptığımızı, ya da hayal ettiğimiz gibi olmadığının farkına varabiliriz.

30 Aralık Cumartesi günü Venüs Yay burcuna geçiş yaparak 23 Ocağa kadar Yay burcu seyahatini devam ettirecek. Aşk ve ilişkilerde özgürleşme isteği, ilişkilerde iyimserlik bakış açısı yakalayabilirken, fanatiklikte getirebilir, çünkü Mars ve Merkür’de Yay burcunda olacak aynı zamanda. Ama Merkür retroda olduğu için geriye dönük konuları ön plana çıkarıp kendi fikirlerimizde diretme, fanatik bir şekilde savunma enerjileri çalışabilir. Mutluluğu daha çok idealize ettiğimiz alanlarda aramak, gezmek, kültürel seyahatler yapmak, eğitim harcamalarında bulunmak isteyebiliriz.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (25-31 Aralık Haftası)

4.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla ev, aile, anne, yaşadığınız yer, evinizle ilgili konular ön plana çıkacaktır.9.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde yeni insanlarla tanışmak, eğitim öğrenim, seyahatlerde şanslı günlerde olacaksınız.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (25-31 Aralık Haftası)

3.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla yakın çevre ilişkileriniz ön plana çıkacaktır.8.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde ortak kaynak yaratmak konusunda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (25-31 Aralık Haftası)

2.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla maddi konular ve öz değerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkacaktır. 7.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde eş, ortak ve ikili ilişkilerden yana şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (25-31 Aralık Haftası)

1.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla duygusal ve hassas olduğunuz, sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlar olduğunun farkına varabilirsiniz. 6.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız, zihin ve beden sağlığınızla ilgili konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (25-31 Aralık Haftası)

12.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla bilinçaltı dünyanız, mistik ve psişik konular, hastane gibi kapalı alanlar ön plana çıkabilir. 5.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde aşk, çocuklar, yatırılar ve hobilerinizle ilgili konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (25-31 Aralık Haftası)

11.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla hayalleriniz, idealleriniz, gelecek için umut ettiğiniz konular ön planda olacaktır. 4.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde ev, aile, yuva, yaşadığınız yer, emlak, toprak gibi konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (25-31 Aralık Haftası)

10.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla iş, kariyer, meslek hayatınız, toplumsal statünüzle ilgili konular ön plana çıkacaktır. 3.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde eğitim öğrenim, kısa seyahatler, arkadaş görüşmeleri, arkadaş tanıştırmaları ile ilgili konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (25-31 Aralık Haftası)

9.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla yüksek eğitim ve seyahatler, ufkunuzun gelişimi, bakış açınızla ilgili konular ön plana çıkacaktır. 2.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde maddi kaynak yaratmak, öz değer duygunuzun gelişiyle ilgili konularda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (25-31 Aralık Haftası)

8.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla ölüm, kriz, harcama kalemleriniz ön planda olacaktır. 1.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerdeher alanda şans ve fırsatlarla karşılaşabilir, etrafınızda bulanan kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (25-31 Aralık Haftası)

7.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla eş, ortak ve ikili ilişkileriniz ön planda olacaktır. 12.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde kendi içinize çekilebilir, mistik psişik konularla kendinizi mutlu hissedebilir, bilinçaltı konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (25-31 Aralık Haftası)

6.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla günlük rutinleriniz, zihinsel ve bedensel sağlığınız, evcil hayvanlarınız ön planda olacaktır. 11.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelebilir, yine onlardan sevgi, ilgi ve destek görebilir, sosyal çevrenizde bulunan kişilerden yana şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (25-31 Aralık Haftası)

5.evinizde gerçekleşecek olan Yengeç Dolunayıyla aşk, çocuk, yatırımlar ve hobileriniz ön planda olacaktır. 10.evinizden geçecek olan Venüs Yay transitiyle önümüzdeki günlerde iş, kariyer ve meslek hayatınızda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları