Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

25 Eylül-1 Ekim Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftanın ilk gününe Ay Kova burcu enerjileriyle başlıyoruz. Haftaya böyle bir yenilenme, üstümüzdeki miskinlikten özgürleşmek isteği, özgür ve bağımsız olma, sosyalleşmek, hareketlenmek, üstümdeki şu ölü toprağından kurtulmam gerek yeter artık hissiyle haftaya başlıyoruz. Güneş’le de çok güzel bir üçgen açı yapıyor. Hava elementlerinde olduğu için gayet güzel görüşmeler, konuşmalar yapabilirsiniz. Aynı gün Merkür Jüpiter’le de üçgen açıda olacağı için, ticaret, eğitim öğrenim, basın yurtdışı eğitimleri ya da akademisyenlik konuları veya ruhsal alanlarda kendinizi geliştirmek büyütmek adına yeni başlangıçlar yapmak için görüşmeler yapabilirsiniz. Yine hukuksal konularda da güzel sonuçlar elde edilebilir bir gün olarak değerlendirebilirsiniz.

29 Eylül Cuma günü 5 derece Koç burcunda süper dolunay gerçekleşecek. Koç burcunda gerçekleşen dolunaylar hayatımızda hızlı bir şekilde yeni başlangıçlar yapmakla ilgilidir. Olaylar her zaman olduğundan çok daha hızlı gelişir. 4/10 ve 5/11 akslarında etkili olan Dolunay aile, yuva, emlak, arsa, vatani konularda, çocuklar, aşk hayatı, yatırım alanları ile ilgili konularda hareketli zamanlar olacağını bize gösteriyor. Yükselende Yay burcunun olması, hak, hukuk, adalet, yurtdışı, uluslararası konuların ön planda olacağını gösteriyor. Dolunayın yöneticisi Mars’ın Güney Ay Düğümüyle kavuşumda olması sebebiyle ilişki ve ortaklıklardaki problemleri gündeme taşırken, sorunların aşılabilmesi için Merkür’ün Uranüs’ten almış olduğu üçgen açı desteğiyle yeni ve farklı yollar deneyerek kalıcı ve faydalı çözümler bulabilirsiniz, aşılamayan durumlarda olanlar ise daha çok Venüs’ün Uranüs’le olan karesinin tetiklenmesiyle ani kopuşlar yaşayabilirler.

Ülkemiz açısından baktığımızda liderleri, askeri, polisleri askeri olayları ön plana çıkarabilir. Liderlerin hızlı bir şekilde kararlar alabileceklerini gözlemleyebiliriz.

Dolunayın yöneticisi Mars’ın Güney Ay Düğümüyle kavuşumda ve Plüton’la de karelenen bir dolunay ekonomide ciddi hareketlenmeler, vergilerde artışlar, altına, dövize yönelik ciddi artışları ya da inişleri, ekonomideki sert iniş çıkışları, liderleri etkileyecek askeri operasyonlar gözlemleyebiliriz.

Koç baş bölgesi yönetiminde olduğu için özellikle dolunay zamanlarında migren ve baş ağrıları daha gözlemlenebilir.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 1.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla ilişki ve ortaklıklarınız ön plana çıkacak ve önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle iş hayatınıza yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi fazla para harcamaları yapmamaya dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 12.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla çalışma hayatınıza yönelik önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle aşk hayatınızda, çocuklarınızla, yatırım alanlarında güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi ev hayatınızda yönelik fazla harcamalarda bulunuyor olabilirsiniz. Aileden olan kişilerle ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 11.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla sosyal çevre ilişkileriniz, kariyer gelirleriniz, geleceğe yönelik gerçekleştirmeyi planladığınız konularda önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle ev hayatınıza yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi yakın çevre ilişkilerine dikkat etmeli.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 10.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla iş, kariyer, meslek ve toplumsal duruşunuz, konumunuza yönelik konularda önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle eğitim, kardeşler, ticaret, kariyer gelirleri, kendinizi ifade ettiğiniz alanlara yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi ani harcamalara ve sosyal ilişkilerinize dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 9.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla yüksek eğitim, yurtdışı, ruhsal ve manevi konular, hukuksal konulara yönelik önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle iş hayatına ve özdeğerinize yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi kariyer hayatınızda zorlanabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 8.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla para giriş çıkışı, özdeğerinize, ortak değerlerinize yönelik önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle hukuki konularda, yüksek eğitimde, yurtdışı faaliyetlerde, sosyal medya faaliyetlerinde, ilişkinizin gidişatına yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi kontrol dışı gelişen olaylara dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 7.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla ilişki ve ortaklıklarınız ön plana çıkacak ve önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle iç dünyanıza yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi sosyal çevre ilişkilerinizde yaşanabilecek problemlere dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 6.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla günlük rutinlerinize ve çalışma koşullarınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle sosyal çevre ilişkileriniz yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi eş, ortak ve ikili ilişkilerinizde yaşanabilecek problemlere dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 5.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla aşk, çocuk, yaratıcılık ve yatırımlarla ilgili önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle iş hayatınıza yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi sosyal medya, çalışma ortaklarınızla yaşanabilecek problemlere dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 4.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla ilişki ve ortaklıklarınız ön plana çıkacak ve önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle çocuğunuz yurtdışına eğitim için gidebilir, uzaktan yeni bir ilişki başlayabilir, yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz, ruhsal ve manevi gücünüzü yükseltecek alanlara yönelebilirsiniz. Venüs Uranüs karesi kredi borçlarla, nafaka, miras gibi konularda yaşanabilecek problemlere dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 3.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla eğitim öğrenim, sosyal medya, yurtdışı, hukuksal, maneviyat alanlarına yönelik önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle ortak değerlere, aileye yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi aile, eş ve ortaklarınızla olan ilişkilerinizde yaşanabilecek problemlere dikkat etmek gerekebilir.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (25 Eylül - 1 Ekim Haftası)

Cuma günü 2.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayıyla mali konular, paranın giriş çıkışı, özdeğerinize yönelik alanlarda önemli kararlar alacaksınız. Merkür Uranüs üçgeniyle eşiniz, ortağınız, yakın çevre ilişkilerinize yönelik güzel etkileşimler olabilir. Venüs Uranüs karesi çalışma hayatınızdaki ilişkilerinizde yaşanabilecek problemlere dikkat etmek gerekebilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları