Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

26 Haziran-2 Temmuz Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Terazi burcu enerjileriyle başlangıç yapıyoruz. Gün geneline baktığımızda,ilişkilerin ön plana çıktığını görüyoruz. Özellikle her türlü ikili ilişkilerde değer görme, görememe, değerli olduğunu hissetme, hissedememe, sevildiğini, özel ve önemli olduğunu hissetme ihtiyacının karşılanıp karşılanmadığını anlamaya çalışmak isterken, aynı gün Uranüs Mars karesinin de etkinleşmesi ve Venüs’ün de Mars ve Karaaylilithle kavuşum enerjisinde olması gölgeden gelen kibir seni içerden vurarak ilişkilerde aniden gerçekleşecek olan papatya falına dönerek seviyor, sevmiyor, seviyor sevmiyor, derken, derken eeehh yetti be diyerek coştururken bir de bakmışsınız alıp başını giden gitmiş…

27HaziranSalı günü Merkür Yengeç burcuna geçerek, 11 Temmuz’a kadar Yengeç burcu seyahatine devam edecek. Aile temaları, köklerimiz, atalarımız, ebeveynlerimiz, kendimizi ait hissettiğimiz, aile sıcaklığını bize yaşatan her türlü ortamlar, eski aile konuları, ev, arsa, arazi, emlak gibi konular, ev değişimi, yer değişimi ile ilgili konularda konuşmalar yapmak, iletişimde bulunmak, kararlar almak için girişimlerde bulunmak isteyeceğiz.

29 Haziran Perşembe günü Güneş Satürn sekstil açısının aktifleşmesiyle, Ebeveynlerimizle, ev ve aile hayatımıza yönelik konularda eskiye, geçmişe dönük konuların gündeme gelmesi, eksik ya da tamamlanmamış olan mevzuları yeniden konuşmak için görüşmeler yapmak, bir sonuca bağlamak için sorumluluk üstlenilmesi gerekli olabilir, ev taşımak, yer değiştirmek, arsa arazi emlak satışı konuşmaları görüşmeleri yapmak için girişimlerde bulunulması gerekli olabilir.

30 Haziran Cuma günü Merkür Satürn üçgen açısının aktifleşmesi, Jüpiter’in Güneş Merkür’e ve Satürn’e yaptığı sekstil açı destekleriyle, ev, aile, yuva, ebeveynler, aileden kalma miras, kredi ya da borçlarla ilgili mali konularda aniden gelişen fırsatlar söz konusu olabilir. Jüpiter’in Güneş’e ve Satürn’e yaptığı sesktil açı desteği bu hafta etkili olacaktır, en az birkaç gün boyunca etkisini güçlü bir şekilde hissettireceği için karşınıza çıkan fırsatları Venüs retrosu gelmeden değerlendirmenizde faydalı olacaktır.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ebeveynleriniz, aile, yuva, ev hayatınız, arsa, arazi, emlak ile ilgili konuları ön plana çıkaracaktır. Ev almak, yer değiştirmek, ev kurmak, yuva kurmakla ilgili karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi eğitim ve öğrenim, sosyal medya ve reklam, ticari konular, araba alım satımı ile ilgili karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi maddi kaynaklarınız, özdeğer duygunuz, yetenek ve becerileriniz, üretim kapasitenizle ilgili ilgili karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi kişiliğinizi, karakterinizi ortaya çıkaracak, kendinizi etrafınızdaki insanlara son derece etkili bir şekilde göstermekle ilgili karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi bilinçaltı dünyanıza, mistik psişik konulara, yardıma muhtaç insanlara, hastane işlerine yönelik konularda karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi hayallerinizi gerçekleştirmek, arkadaş ve dostlarınızla birlikte zaman geçirmek, kariyer gelirlerinizi yükseltmek, ilişkinizi sosyal çevrenizle artık paylaşmak için karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi iş, kariyer, meslek hayatınız, toplum önü saygınlığınızla ilgili konularda karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi yüksek eğitim ve öğrenim, yurtdışı eğitim ve seyahatler, yeni insanlarla tanışmak, hukuksal konularla ilgili girişimlerde bulunmak, sosyal medyada reklam yapmak için karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ölüm ve ölüm ötesi okült bilgiler, miras, kredi ve borçlar, mali konular, ortak değerlerle ilgili karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi eş, ortak, ortaklı işler yaptığınız kişiler ve ikili ilişkileriniz, danışmanlıklarınızla ilgili konularda karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi günlük rutinleriniz, çalışma koşullarınız, beden sağlığınızla ilgili konularda karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (26 Haziran-2 Temmuz Haftası)

Bu hafta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi aşk hayatınızda, çocuklarla ilgili konularda, yatırım yapmak, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak, hayattan keyif almakla ilgili konularda karşınıza çıkan fırsatları bu hafta değerlendirmelisiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları