Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

28 Kasım-4 Aralık Haftası burç yorumları...

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Kovaburcu enerjileriyle başlıyoruz. Yalnız kalmaya, özgür olmaya, bireysel olarak kendi isteklerimizin peşinde olmak, ve bir yere bağlı kalmak istemeyebiliriz. Duygularımızın üzerinde mantığımızın baskın geldiği bir günün enerjisinde olabiliriz.

28 Kasım Pazartesi günü retro Mars Satürn üçgen açısıyla, geçmişte düşünüp eyleme geçiremediğimiz, ya da belki yapabilecek gücü kendimizde göremediğimiz bir konuda sağlam adımlar atarak harekete geçebiliriz, Bu bir hak ya da savunma konusu, ya da eğitimle seyahatle ilgili bir konu olabilir.

29 Kasım Salı günü Merkür Mars’a karşıtlık yaparken, Satürn’den sekstil açı desteği alıyor. Karar vermekte zorlandığımız bir konuşma, görüşme, belki bir eğitim programı, belki bir seyahat, belki bir sözleşme ya anlaşma konusunda karar vermek zorunda kalacağımızı gösterirken, Merkür’ün Satürn’den aldığı destekle biraz gayretle belki biraz kafa yorarak konuyu çözebileceğimizi gösteriyor.

1 Aralık Perşembe günü Venüs Mars karşıtlığıyla, özellikle karşı cinse olan ilişkilerde kendi fikir ve düşüncelerimizi dile getirirken abartıya, fanatizme kaçabilir, karşıt görüşlerimizi fanatik bir şekilde savunmak isteyebilir, kendimizi haklı karşı tarafı da yargılayabilir durumda kendimizi bulabiliriz.

1 Aralık Perşembe günü Merkür Neptün karesiyle, iletişimde yanlış anlaşılmalar, verilen sözlerin vaatlerin yerine getirilmemesi, zihinsel yorgunluklar, dikkat dağınıklığı, konsantre olmakta zorlanma, ilişki ortaklık ve maddi konularda yanılgı ya da belirsizliklerle karşı karşıya kalabiliriz.

2 Aralık Cuma günü Venüs Satürn sekstil açısıyla, sağlam ilişki ve ortaklıklar kurmak adına oldukça destekleyici şans ve fırsatlarla karşı karşıya kalabiliriz.

4 Aralık Pazar günü Venüs Neptün karesiyle, aşk sarhoşluğu, nasıl olmasını idealize ediyorsa ona inanma, kendi kendini kandırma, ilişkilerde hayal kırıklıkları, yalan, maddi konularda da yanılmamaya, dolandırılmamaya dikkat etmekte fayda olacaktır.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Yolculuklara, trafikte ve iletişimde bulunduğunuz her alanda dikkatli olmanız gereken bir hafta. Kariyeriniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek adına sağlam adımlar atabilir,yurtdışında ya da uzakta olan aşk ilişkilerinde yanılmalara, hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Gelir gider dengenize dikkat etmeniz gereken bir hafta.İş hayatınıza yönelik yeni ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Arkadaş ve dostlarınızdan, sosyal çevrenizden beklediğiniz destekleri alamayabilir, ya da gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadığını görebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

İlişkilerde zorlanabileceğiniz, fikirsel ve eylemsel bazda çatışmalara girmekten kaçınmanız gereken bir hafta. Yeni iş imkanları, yeni iş alanları için sağlam adımlar atabileceksiniz. Eş, ortak ve ikili ilişkilerde kafa karışıklığı yaratan belirsizlikleri nasıl yapacağınızı çözmekte zorlanabilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Kendi içinizde hissettiğiniz korkularınız, hayat düzeni ve kaos yaratan bilinçaltı dünyanızın sizi zorlayacağı bir hafta olabilir. İlişki ya da ortaklıklarınız için atacağınız sağlam adımlar atmak üzerine derin düşünecek, iş, beden sağlığınız, günlük düzen, çalışma hayatınıza yönelik konulardaki düzensiz, belirsiz durumları anlamakta zorlanabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Aşk ilişkilerinizde, ya da sosyal ilişkilerinizde fikirsel çatışmalara girebilirsiniz. Problemli olan evlilikleri çözümleyerek yeni ve sağlam adımlarla ilerleyebilir, mevcut olan ilişkinizi evlilik yoluna götürecek sağlam adımlar atabilir, ya da ortaklık ilişkisinde yepyeni sağlam adımlar atabilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

İş ve aile hayatınızda fikirsel ayrılıklar yaşayabileceğiniz bir hafta olabilir. Günlük hayat düzeni, beden sağlığınız ya da çalışma koşullarınıza yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. Aile hayatı, eş ya da ortaklarla yaşanan belirsizlikler, yanılgılar sizi bu hafta zorlayabilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Trafikte, yolcuklarda, fikir ve düşüncelerinizde, yakın çevrenizdeki kişilerle anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi için, aşk hayatınıza yönelik, yaratıcılığınızla ilgili, ya da bir yatırım yapma konusunda sağlam adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerle, günlük hayat düzeniniz üzerinde yanılsamalar, belirsizlikler ya da hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Gelir gider dengenize dikkat etmeniz gereken bir hafta. Ev almak için kredi borcuna girmek, ev tadilatı için bütçe ayırmak, aile üyeleriyle ilgili bir maddi konuyu çözmek için sağlam adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklar, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak, yatırımlar yapmak konularında belirsizlikler, ya da yanıldığınızı görmek sizi üzebilir.

Yükselen Yay ve Yay Burçları 28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Eş, ortak ve ikili ilişkilerinizde iletişimde yaşanabilecek fikir ayrılıklarından doğacaktartışmalara dikkat etmeniz gereken bir hafta olmakla beraber, yaşanabilecek sorunları da çözüme kavuşturacak sağlam adımlar atabilirsiniz. Ev, aile, ev hayatınız, yaşadığınız yer, aile büyükleriyle ilgili yaşanan çözülmesi gereken meselelerdeki belirsizlikler, yanılgılar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Hayatınızın düzeni ve kontrolünüz dışında gelişen kaos yaratan, psikolojinizi yoracak belki canınızı sıkacak konularla uğraşmak zorunda kalabileceğiniz bir hafta olabilir. İş hayatınıza yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde yanılsamalar, belirsizlikler, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Aşk, hayatınız, yaratıcı gücünüz, yatırlar, arkadaş ve dostlarınız, sosyal çevrenizde fikir ayrılıklarından kaynaklanan sorunlara dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak.Aşk hayatınızda, çocuklarınızla, yaratıcılığınızla ya da yatırımlarla ilgili konularda sağlam adımlar atabilirsiniz.İdeallerinizi gerçekleştirmek, kariyer gelirlerinizi artırmak konularında yaşadığınız belirsizlikler özdeğer eksikliğine neden olabilir.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (28 Kasım-4 Aralık Haftası)

Ev, aile, yuva, ev hayatı, iş ve kariyer hayatınızda yaşanabilecek tartışmalara dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak.  Aile, kökler, atalardan gelen bilinçaltı korkuları yenmek için sağlam adımlar atabilirsiniz. İş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik konularında yaşanan belirsizlikler, yanılsamalar sizi biraz yorabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları