3 Ekim-9 Ekim Haftası burç yorumları... - Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

3 Ekim-9 Ekim Haftası burç yorumları...


Haftaya Ay Oğlak burcu enerjileriyle başlıyoruz. Sorumluluklar, yapılması gereken bir dünya iş bekliyordur bizi. Hangi birine yetişeceğiz? İş bitirici olmak ve her birine yetişmek durumundayız. Yavaş yavaş etkisini hissettirmeye başlayan Mars Neptün karesi, Mars’ın retrosuyla beraber nerdeyse önümüzdeki iki ay boyunca devam edecek. Demek oluyor ki, önümüzde günlerde denizlerin Tanrısı Poseidon’la, Savaş Tanrısı Ares’in arasında geçecek olan mücadele dolu iki ay var. Deniz kazaları, suç artışları, suçlamalar, iftiralar, yanılsamalar, aldatma ya da aldanışlar, hasta ile sağlık çalışanları arasında çoğalan problemler, uyuşturucu alkol gibi bağımlılık yaratan konularda şiddet görmek, kurban olmak ya da kurtarıcı rolü üstlenmek, yalancılık, sahtekarlık, dolandırıcılık, özellikle ilk-orta-lise ve üniversite öğrencilerin eğitim aldıkları okullarla ilgili karşılaşabilecekleri aldanmalar, hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

7 Ekim Cuma günü Merkür Plüton üçgen açısıyla, iş, çalışma hayatına yönelik yeni düzenlemeler yapmak, yeni imkanların doğması için sorumluluk altına girmek, belki iş anlaşmaları sözleşmeleri imzalamak, çalışma hayatının düzene girmesi için en çok fayda sağlayacak olan yöntemlere başvurmak söz konusu olabilir.

9 Ekim Pazar günü Koç Burcunun 16 derecesinde 4-10 akslarında gerçekleşecek olan Dolunay iş, meslek, kariyer hayatı, toplumdaki duruş, aile, yuva ev hayatı, yaşam alanlarımızda ben-sen dengesini sorgulatan bir Dolunay olacak. Güneş Venüs 4. evde Terazi burcunda, MC, Jüpiter, Chiron ve Ay 11. evde Koç burcunda aile, vatan, aidiyet duygusu, aile ortamı ve meslek, kariyer ve iş hayatında maruz kalınan bencillikler, eşitliksizliklere, adetsizliklere, haksızlıklara maruz kalmak ve bunların açtığı içsel yaraları sarmak şifalandırmak, hayata devam edebilmek için duygu dünyamızda yaratmış olduğu tahribatları onarmak için kararlar alıp harekete geçmek isteyeceğiz. Belki bulunduğumuz yere kendimizi ait hissetmiyor, belki hakkettiklerimizin karşılığını alamadığımızı hissediyor olabiliriz.Bu yüzden de Satürn’ün Kad Uranüs’e yapmış olduğu kareyle toplumsal duruşumuzda değişiklik yapmak ve yaralarımızı şifalandırmak için yeni bir düzen değişikliğine bizi zorlarken, Mars’ın Satürn’den aldığı üçgen açı desteğiyle bunu gerçekleştirmek için harekete geçmek için artık hız kazanacağımızı gösteriyor. Güneş Venüs, Satürn ve Mars arasındaki doğal hava üçgen açı kalıbıyla gerçekleştirme potansiyelimizin yüksek olduğunu bize gösteriyor. Dolunay’da Yengeç burcunun yükseldiğini yöneticisinin de 4.evde yani kendi evinde Terazi burcunda Güneş’le beraber yerleşmiş olduğunu görüyoruz. Evimiz, yuvamız, ailemiz, ait olduğumuz yaşadığımız yerlerde bulunduğumuz alanlarda eşitlik, adalet, uyum arıyor olacağız. Ve muhtemelen aradığımız uyumun, adaletin olmadığını görecek ve bunun için artık eylem yapmak zorunda olacağız.

Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, Koç Dolunay’ının yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (3-9 Ekim Haftası)

1.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile görünüşünüzde, benliğinizde iz bırakan yaralarınızı iyileştirmek için yeni adımlar atmak isteyebilir, hayalini kurduğunuz bir ilişkiye ya da sosyalleşebileceğiniz yeni ortamlara girmek için yeni başlangıçlara hazırlanıyor olabilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (3-9 Ekim Haftası)

12.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile bilinçaltına ittiğiniz, sizi yaralayan, hasıraltı yaptığını korkularınızla yüzleşebilir, hayallerinizi gerçekleştirmek adına iş hayatınıza yönelik yeni başlangıçlara hazırlanıyor olabilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (3-9 Ekim Haftası)

11.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile gelecek için planlamış olduğunuz fakat gerçekleştirmek konusunda yaralandığınız belki arkadaş çevrenizdeki ilgili kişilerle yollarınız ayrılabilir ve yeni başlangıçlara adım atarak yaralarınızı saracak, yaşama sevinci verecek alanlara yönelmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (3-9 Ekim Haftası)

10.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile iş, kariyer ve meslek hayatınız, toplumsal duruşunuzla ilgili konulardaalmış olduğunuz yaraları şifalandırmak isterken, aile ve iş hayatında ilerlemeler söz konusu olurken bunları gerçekleştirme konusunda yaşadığınız gelgitlerinizi artık gerçekleştirmek adına harekete geçmeniz gerektiğini size gösterecektir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (3-9 Ekim Haftası)

9.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile inançlarınız, ufkunuz, hukuksal ve yurtdışı bağlantılı konularda almış olduğunuz yaraları sarmak için uzaklaşmak, yeni başlangıçlara imza atmak isteyebilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde ve sosyal ilişkilerinizde pozitif yöndeki gelişmeler size iyi gelecektir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (3-9 Ekim Haftası)

8.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile içinize attığınız belki karşılaşmaktan yüzleşmekten korktuğunuz konularla yüzleşip, kendi değerinizin farkına varabildiğinizde karşılaştığınız olayları çok daha güçlü bir şekilde idare ediyor olacaksınız.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (3-9 Ekim Haftası)

7.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile eş, ortak ve ikili ilişkilerden yana almış olduğunuz yaralarınızda iyileşmeler, şifalanmalar başlayacak, kendinize inancınız ve güveniniz arttıkça enerjinizin daha da çok arttığını göreceksiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (3-9 Ekim Haftası)

6.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız ve genel sağlığınızla ilgili alanlarda düzensizlik yüzünden almış olduğunuz yaraların şifalanacağı bir tamamlanma dolunayı yaşıyorsunuz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (3-9 Ekim Haftası)

5.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile yaratıcılık, çocuk sahibi olmak, hayattan keyif almak konularında almış olduğunuz yaraların şifalanacağı, yakın çevre ve sosyal ilişkilerinizin desteğini alacağınız bir dolunay yaşıyorsunuz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (3-9 Ekim Haftası)

4.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile aile, yuva, ebeveynler, ev hayatınız, ait olduğunuz yaşadığınız yerle ilgili konularda almış olduğunuz yaraların şifalanacağı, iş kariyer ve meslek hayatında gelişmelerin sizi beklediği bir dolunay yaşıyorsunuz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (3-9 Ekim Haftası)

3.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile eğitim öğrenim hayatınız, yakın çevre ilişkileriniz, iletişim kurma, kendinizi ifade etme ve düşünme şeklinizle ilgili konularda almış olduğunuz yaraların iyileşeceği, şifalanacağı, karamsar ve kötümser düşüncelerden kendinizi uzaklaştırdığınızda kendinizi daha doğru şekilde ifade edebileceğiniz bir dolunay yaşıyorsunuz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (3-9 Ekim Haftası)

2.evinizde gerçekleşecek olan Koç Dolunayı ile maddi kaynaklarınızla, kendi özdeğeriniz, yetenek ve becerileriniz, kendi bedeniniz hakkında yaralı hissediyor olabilirsiniz. Koç dolunayı ile birlikte maddi kaynaklarınızda gelişebilecek olan iyileşmeler sizi şifalandıracaktır.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI