Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

30 Ekim-5 Kasım Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftanın ilk gününe Ay Boğa burcunun son dereceleriyle başlangıç yapıyoruz. Maddi ve manevi güvenlik ihtiyacımız artarken, Ay’ın Uranüs’le olan kavuşumu ilişkilerde ve maddi konularda ani sürpriz gelişmelere sebep olabileceğini bize gösteriyor.

31 Ekim Salı günü Venüs Uranüs üçgen açısıyla, sürpriz bir şekilde ilişkinizi sağlamlaştırmak, hayatınıza yeni bir düzen getirmek için ilişkinizde ileriye yönelik adımlar atmak isteyebilirsiniz, yine ilişkiler kanalıyla toprağa yatırım yaparak yeni bir düzen kurmak için ileriye yönelik adımlar atmak isteyebilirsiniz.

3 Kasım Cuma günü Güneş Jüpiter karşıtlığı, kendimizi dev aynasında görmesek iyi olur, boyumuzu fazlaca aşan işlere kalkışmamalı, yapamayacağımız sözler, taahhütler altına girmemeliyiz. Sezgilerimizi dinleyerek içerden yükselen sesin egonun ve böbürlenen kibrin mi, yoksa gerçekten kendi iç sesimiz mi konuşuyor bence 10 derecedeki Akrep Acruxla çalıştığı için sezgilerinize kulak verin derim. Zaten ortalıkta hava elementinde çalışan gezegende yok, en doğrusunu bize sezgilerimiz söyleyecektir.

4 Kasım Cumartesi günü Venüs Neptün karşıtlığı, aşk, ilişkiler ve parasal konularda aldanmak, yanılmak, hayal kırıklığına uğramak söz konusu olabilir, tedbirli hareket etmek gerekli, fazlaca hayale kapılmamak gerekli.

4 Kasım Cumartesi günü Merkür Uranüs karşıtlığı, kendi kaynaklarımız ve ortaklaşa paylaşılan kaynaklarla ilgili konularda fikirsel olarak sabitleşmiş olan değiştirmek istemediğimiz, güvenli alan olarak gördüğümüz ve bağlı olduğumuz fikirlerimizde fikir çatışmaları yaşayabiliriz. Ani bir sözleşme, anlaşma, sürpriz bir gelişmeye, ya da sürpriz bir şekilde fikir çatışmaları da yaşayabileceğimizi göstermektedir. Birdenbire fikir değiştirmek, yön değiştirmek isteyebiliriz. Teknolojiyi kullanarak para akışı sağlıyorsanız, ani inişleri ya da ani çıkışları gözlemleyebilirsiniz.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

Gelir gider dengenizde gelirden çok giderlerinizin olması, harcamalar dengenizde aşırı ve abartılı davranışlar sergilerken ilerleyen zamanlar için size sorun teşkil edebileceğini hesaba katmalısınız. İlişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

İlişkilerinizde ani tepkiler, fikir ayrılıkları, meydan okumalar, fikir çatışmaları yaşayabilir, aşk hayatınızda, ya da çocuklarınızla ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

İş ve sağlık hayatınızda ani gelişmeler, fikirsel olarak gelgitler içerisinde olabilirsiniz. İş ve aile hayatınızda ailenizden beklediğiniz tutumu göremediğinizi fark edebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

Çocukların ya da keyfiyane harcamalarınızda ve ya riskli yatırımlara karşı aşırı harcamalarda bulunabilirsiniz. İnsanlarla iletişim konuşma görüşme sağladığınızda hayal ettiğiniz gibi sonuçlar elde edemeyebilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

Ev, aile, yuva, aile üyeleri, ebeveynlerle ilgili konularda büyük hareketlerde bulunmamaya özen göstermek faydalı olabilir. Maddi konularda ve özdeğer duygunuzla ilgili konularda umduğunuz gibi olmadığını gördüğünüz şeyler sizi biraz enerjisel olarak düşürebilir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

İletişimde olduğunuz yakın çevrenizdeki kişilerle olan ilişkilerinizde, kendinizi ifade ederken aşırı derecede zorlandığınızı, fikirsel ayrılıklara düştüğünüzü, sürpriz gelişmelerle karşı karşıya kaldığınızı gözlemleyebilirsiniz. İlişkilerinizde görmezden geldiklerinizin görmezden gelinemeyeceğini görmek size hayal kırıklığı yaşatabilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

Harcamalar dengenizde dengesiz harcamalar yapmak sizi ilerleyen zamanlarda zorlayacaktır. Birlikte çalıştığınız, alt üst ilişkilerinizdeki kişilerin umduğunuz gibi olmadığını fark edebilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

İlişkilerinizde fikir ayrılıkları, meydan okuyan ani tepkisel sözlü tartışma yaratan durumlar söz konusu olabilir. İlişkilerde kopma noktalarına gelebilirsiniz. Aşk hayatı ya da çocuklarla ilgili ve ya yatırımlarda umduğunuz gibi sonuçlanmayan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

İş hayatınızda ve sağlığınızla ilgili konularda ani gelişmeler, belki beklenmedik aksamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İş ve aile hayatınıza yönelik konularda bazı şeylerin umduğunuz gibi olmadığını görebilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

Karşınıza çok güzel şans ve fırsatlar çıkarken bu fırsatları yanlış şekilde değerlendirmekten kaynaklı beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileri, belki gezi seyahatlerle, belki de eğitimle ilgili konularda bazı şeylerin umduğunuz gibi gerçekleşmediğini fark edebilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

Ev, aile ve iş hayatınızda güzel şans ve fırsatlarla karşı karşıya kalırken, yine bu konularda büyük büyük hareketlerde de bulunmamaya özen göstermelisiniz. Para giriş çıkışında umduğunuz gibi yolunda gitmeyen şeylerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (30 Ekim-5 Kasım Haftası)

Eğitim, öğrenim, seyahatler, sosyal medya ve teknolojik konularda ani sürpriz gelişmeler, beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. İlişkilerde umduğunuz gibi gitmeyen ya da umduğunuz gibi sonuçlanmayan durumlar sizi sorumluluk altına sokabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları