Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

31 Ekim-6 Kasım Haftası burç yorumları...

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Oğlak burcu enerjileriyle başlıyoruz. Görev, sorumluluklar ön plandayken, Ay’ın Plüton’laolan kavuşumu, aşırılıklara kaçan fazla kontrolcü ve baskıcı davranışlarda bulunmamıza sebep olabilir.

31 Ekim Pazartesi günü 25 derece İkizler burcunda Mars gerilemeye başlayacak. 12 Ocağa kadar geri hareketini devam ettirecek. İletişimde trafikte sorunlar, yanlış anlaşılmalar, sözleşme ve anlaşmalarda yaşanabilecek yanlışlıklar, içinizde tuttuğunuz fikir ve düşüncelerinizi öfkeli bir şekilde dışa vurmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan Mars’ın gerilemesi eyle geçme, iradenin kullanımı ve mücadele tarzınızı da masaya yatırmanız gerektiğini göstermektedir. İçe yönelip, fikir ve düşüncelerinizi eyleme geçirirken nerelerde hatalar yaptığınızı da zamanda geriye yolculuk yaparak tahlil edebilirsiniz. Üç kere düşünüp bir kere konuş, ağzından çıkan her kelimeye çok dikkat et. Dilin kemiği yok derler, manipülatif davranışlardan uzak dur. Manipüle etme, manipüle edilme.

Uzun lafın kısası, “Söz ağızda iken sahibinin esiridir, ağızdan çıktıktan sonra sahibi onun esiri olur.” Hz.Ali

2 Kasım Çarşamba günü Ay Kova burcunda ilerlerken özgür ve bağımsız olmak, belki yalnız kalmaya ihtiyaç duymak söz konusuyken, aynı zamanda Ay’ın Satürn’le olan kavuşumunun retrodaki Mars’a yapmış olduğu üçgen açı desteğiyle finansal ve ilişkide olduğunuz kişilerle olan geçmişe dönükproblemlerinçözüme ulaşabilmesi için sıra dışı ve farklı yöntemler geliştirmek isteyebilir, ya da eskiye dönük problemlerin ön plana çıktığını gözlemleyebilirsiniz.

4 Kasım Cuma günü Ay Balık burcunda ilerlerken duygusal anlamda hassas olduğumuz bir günün enerjisindeyken, Ay’ın retro Neptün ve Jüpiter’le olan kavuşumunun Gad Venüs Güneş ve Merkür’e yaptığı üçgen açıyla ilişkilerde ya da maddi konularda uğranılmış olabilecek haksızlıklar ya da geciken hak edişleri gündeme getirebilir. Beklediğiniz ya da hak ettiğiniz paranın gelmemesi, sevgi alıp vermede eksiklik ve yetersizliklerden kaynaklanan ilişkilerde eski sorunların gündeme taşınması, diğer taraftan da Güneş Satürn karesinin yavaş yavaş aktifleşmeye başlamasıyla birlikte, eliniz kolunuz sanki bağlanmış da hareket edemiyor, her şey ilerlemenize engel oluyor gibi hissediyor olmanız söz konusu olabilir.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

3.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla kendinizi doğru bir şekilde ifade etme konularında problemler yaşayabilirsiniz. Eğitim öğretim, çocukluk, okul hayatınızdan geçmişten gelen arkadaşlıklarla ilgili yaşanabilecek kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

2.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla maddi kaynaklarınız ve özdeğer duygunuzu, kendi değerinizi sorgulatacak bir retro süreci olacaktır.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

1.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için çalışmaların mücadelenin karşılığını alıp almadığınızı sorgulatacaktır. Başkalarına değil önce kendinize ve kendinizi düşünerek eyleme geçmeniz gerektiğini fark ettirecektir.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

12.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuysa mesleğinizde, kariyerinizde, toplumsal statünüzle ilgili uygulamaya geçmek konusunda engellendiğinizi ya da neden haksızlıklara uğradığınızı sorgulayabilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

11.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla hayallerinizi gerçekleştirmek adına içinde bulunduğunuz sosyal çevre konusunda hedeflerinize yönelik sorgulamalar, anlam ve mana karmaşaları yaşatabilir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

10.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla meslek ve kariyer hayatınıza yönelik krizleri çözmek, geleceğe yönelik adımlarınızı kimlerle ve nasıl yapmanız gerektiği konusunda sorgulamalar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

9.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla ikinci evlilik, yeni bir ilişkiye adım atmak, ilişkilerde geçmişe yönelik hukuki boyutların sorgulamalarının yapılacağı hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

8.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla fizik beden sağlığınızı tehlikeye sokacak ya da genel bir kontrol yaptırmak, ya da bir ameliyat durumu gündeme gelebilir. Günlük rutin düzeninizde ya da çalışma koşullarınızda birtakım gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

7.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla aşk hayatınız, çocuk sahibi olmak, yatırım yapmak, yaratıcılığın ortaya konması konularının sorgulanacağı belki yeniden gündeminize almaya karar vereceğinizi gösterebilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

6.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla aile hayatınız, yaşadığınız yer, günlük hayat düzeniniz, beden sağlığınız ve hayallerinizi gerçeğe çevirmekte zorlandığınız konuları size sorgulatacaktır.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

5.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla aşk hayatınız, çocuklarınız, eğitim hayatı, yakın çevreniz, meslek ve kariyer hayatınızla ilgili konuları size kendi değeriniz üzerinden sorgulatacaktır.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (31 Ekim- 6 Kasım Haftası)

4.evinizde etkili olacak olan Mars retrosuyla aile hayatınız, yaşadığınız yer, maddi kaynaklarınız ve özdeğer duygunuza sorgulamalara sebep olacaktır. Ev hayatınızda belki bir yer değişimi, belki hukuksal bir süreç adımları, belki bakış açınızın değişeceğini size gösterebilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları