Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

4 Aralık-10 Aralık Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Başak burcu enerjileriyle başlangıç yapıyoruz. Günlük rutin hayat düzeniyle, çalışma koşullarıyla ve sağlık konularıyla ilgili yapılması gereken düzenlemeler olabilir. Ama Satürn’le karşıtlıktan çalışacağı için, sanki bir şeyleri bir türlü yoluna koyup da ilerleyemiyormuşuz gibi endişeli ve kaygılı hallerde olmamıza sebep olabilir.

Ayrıca haftanın ilk günü 4 Aralık Pazartesi günü Venüs Akrep burcuna geçiş yaparak, 30 Aralık Cumartesi gününe kadar Akrep burcu seyahatini devam ettirecek. Aşk, sevgi ve para ile ilgili konularda kriz ve kriz yönetimi önümüzde süreçte ön plana çıkacaktır. Aşk ve sevgiyle ilgili konularda kuşkucu ve şüpheci duygularla hareket etmek, aşırı kıskanç, aşırı sahiplenici, hırslı, rekabetçi, ihtiraslı tutkularla ya hep ya hiç felsefesini benimsemek, ilişkilerde derinlik ihtiyacı ve tutku dolu bağlar kurmak isteyeceğiz. Parasal ve finansal, altın, gümüş gibi değerli madenlerde hareketlilik gözlemleyebiliriz.

6 Aralık çarşamba günü Venüs Satürn üçgen açısıyla, ilişkilerde ve ortaklıklarda sağlam adımlar atmak için uygun bir zaman dilimidir. Harcamalar dengenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmamaya dikkat edebilir durumda olursunuz. Uzun süreli birlikteliği olanlar açısında ilişkinin bir adım ileriye taşınması açısından sağlam ve kalıcı adımlar atmak için uygun zamanlardır. Bu durum ortaklıklar açısından da geçerlidir. Kısacası ilişki ve ortaklıklarda istikrarın sağlandığı zamanlardır.

8 Aralık cuma günü Merkür Jüpiter üçgen açısıyla, iş ve meslek hayatında şanslı ve fırsat yaratacak sağlam görüşmeler, konuşmalar, sözleşme ve anlaşmalar yapılabilir. Başarılı iş anlaşmaları, eğitim, ticaret alanlarında sağlam kararlar alınabilir.

10 Aralık pazar günü Venüs Jüpiter karşıtlığı, aşırı harcamalar, lüks tüketim, dengesiz harcamalar, bazen sevgi eksikliğinden yapılan gereksiz tüketim, sevgiyi talep ettiğimiz kişilerden alamadığımızda bu durumu para harcayarak psikolojik olarak karşılamaya çalışmak şeklinde de çalışır.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta iş hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Mali yönden de şans ve fırsat yaratan konuşmalar gündeminizde olabilir. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle kredi başvurusu ya da sonuçlanması, paranızı değerli madenlere yatırmak gibi konular gündeminizde olabilir. Pazar günü aşırı harcamalara ve ilişkide olduğunuz, eş ya da partnerle kıskançlık krizlerine, ortağınızla mali krizlere dikkat etmelisiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta güzel bir eğitim ya da seyahat fırsatı size şans getirebilir. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle eşiniz ya da sevdiğiniz kişi üzerinde fazla baskı ya da manüpülatif davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Pazar günü eş ya da ortaklarınızla olan ilişkinizde iyimserliği abartmamaya özen gösterebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle iş hayatınızda kendinizi mutlu hissettiğiniz zamanlar olacaktır. Güzel, keyifli bir çalışma hayatı sizi bekliyor önümüzdeki üç hafta boyunca. Ama çalışma alanında fazla kontrolcü ve baskıcı olmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatında şanslı görüşmeler, şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü günlük rutin hayat düzeninde abartılı davranışlardan harcamalardan kaçınmalısınız.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta ilişkiler alanında şanslı olacaksınız. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle aşk ve şans önümüzdeki üç hafta sizinle olacak. Pazar günüsosyal ortamlara girdiğinizde sevdiğiniz kişi ya da çocuğunuz üzerinde abartılı davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta günlük rutinleriniz ve iş hayatındaki düzeninizle ilgili konularda şanslı güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Terfi edebilir, sorumluluklarınızla birlikte kazancınız da artabilir. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle ev, aile, ebeveynlerinizle mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Fakat aynı zamanda baskıcı ve krizli ortamlar da doğabilir. Pazar günü ev ve iş hayatında, ebeveynlerinizle krizli, gerilimli durumlar gereğinden fazla büyüyebilir.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta sevdiğiniz kişiyle, ya da çocuğunuzla güzel vakit geçirebilir, eğitim ya da seyahat planlamaları yapabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle eğitim, ticaret, reklam ve pazarlama, ticaret konularında güzel gelişmeler olacaktır.Pazar günü çevrenizde bulunan iletişimde olduğunuz kişilerle sözlü gerilimler krizlere yol açabilir, gezmeyi tozmayı iletişimi fazla abartabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta ailenizden destek görebilir, ev, arsa emlak alımıyla ilgili bir gündeminiz varsa bu konuda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcu para evinizden geçerken elinize geçen parayla maddi kazançlarınızda artışlar olurken diğer taraftan da şüpheci ve kuşkulu hallerde olabilirsiniz. Pazar günü özellikle kişisel bakım harcamalarınızda aşırıya kaçmak ve abartılı bir şekilde harcamalarda bulunmaktan kaçınmalısınız.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta ilişkilerden yana oldukça şanlı olacaksınız. Sizinle ilgilenen kişilerle diyaloglar geliştirebilirsiniz. Sağlam kalıcı ilişkiler hayatınıza girebilir. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle önümüzdeki üç hafta boyunca kendinize daha çok değer verecek, kendinizle daha çok ilgilenecek ve kendinizin değerini daha fazla bileceksiniz. Dış görüşünüzle ilgilenebilir, kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Pazar günü eş, ortak, ya da ikili ilişkilerde aşırı gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta iş hayatınızda mali yönden şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle kendi iç dünyanıza çekilebilir, mistik, psişik, bilinçaltı konularıyla ilgilenebilirsiniz. Pazar günü bilinçaltınızda gereksiz bir şekilde takıntı yaptığınız konularda psikolojik gerginlik yaşayabilirsiniz.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta aşk hayatınızda sizi mutlu edecek güzel haberler alabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilir, yeni insanlarla tanışabilir, kariyer gelirlerinizde artışlar yaşayabilirsiniz. Pazar günü sosyal çevre ilişkilerinizde yaşanabilecek gerginlikler gereğinden fazla büyüyüp krizlere neden olabilir.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta ev, aile hayatınız, ebeveynlerinizden güzel haberler alabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle iş, kariyer ve meslek hayatınızda kendinizi mutlu ve değerli hissedebilir. İş hayatındaki kişiler tarafından desteklendiğinizi görebilirsiniz. Pazar günü iş ve ev hayatıyla ilgili, ebeveynlerle ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (4-10 Aralık Haftası)

Bu hafta sosyal çevrenizden, arkadaş ve dostlarınızdan güzel haberler duyabilirsiniz. Yakın çevrenizden desteklenebilir ve yine yakın çevrenizdeki kişiler vasıtasıyla fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcu geçişiyle eğitim, ticaret, seyahat planlamalarınızda şanslı olacaksınız. Pazar günü iletişimde bulunurken aşırı gerginlikler krizli durumlara sebep olabilir.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları