Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

4 Eylül-10 Eylül Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftanın ilk gününe Ay Boğa burcu enerjileriyle başlıyoruz. Kendimizi huzurlu ve güvende hissetmeye ihtiyacımızın olduğu, hatta Ay’ın Jüpiter’le kavuşumda olmasıyla güven ihtiyacının yoğun ya da abartılı bir şekilde hissedebiliriz. Bir de Venüs’le kareden çalışacağı için aşırı ya da lüks harcamalar yaparken kendinizi bulabilirsiniz. Ay’ın Jüpiter’le olan kavuşumuyla birlikte, Güneş ve Merkür’le de üçgen açıda olması çocukların, gençlerin eğitim harcamaları ya da sağlık harcamalarına da gidebileceğini göstermektedir.

Haftanın ilk günü Venüs ileri hareketine başlarken, Jüpiter geri gitmeye başlayacak.

Venüs’ün ileri hareketiyle kendi değerimizi, değer algımızı, ölçüp biçtiğimiz, Aslan yeniayıyla birlikte Venüs’ün egodan vurduğu sınavını deneyimlemiş, dersini almış bir şekilde hayatımızın Aslan burcu ev konularında artık ileri adımlarla hareket edebileceğiz.

Jüpiter’in geri hareketine başlamasıyla, maddi değerleri, maddi kaynakları, sahip olunan kaynakların nasıl kullanıldığıyla ilgili adaletin işleyeceğini göstermektedir. Boğa burcu maddi dünyayı, Jüpiter ile mana alemini sembolize eder. Retroda olduğu süre içerisinde maddi kaynakları etik ve ahlaki değerlere uygun bir şekilde kullanıp kullanılmamasıyla ilgilidir. İşin özü açgözlümü davrandın, tokgözlümü.

8 Eylül Cuma günü Güneş Jüpiter üçgen açısıyla, daha önceden üzerinde çokça düşündüğünüz, size uzun vadede fayda ve yarar sağlayacağını düşündüğünüz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.  Sahip olduğunuz maddi kaynaklarla size kendinizi güvende ve huzurlu hissettirecek yeni bit düzen kurma düşüncelerine kafa yorabilirsiniz.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta çalışma hayatınıza yönelik konularda görüşmeler yapmak otorite konumundaki kişilerle görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişen olayları biraz akışına bırakmak sizin için daha iyi olacaktır.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta aşk hayatınıza ve çocuklarınıza yönelik güzel gelişmeler, güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Evde, aile hayatınıza yönelik zorlandığınız konular, evdeki gerginlikler bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta aile hayatınıza yönelik konularda, emlak, arsa, toprak alım satımı gibi konularda görüşmeler görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yakın çevre ilişkileriniz, kardeşlerinizle, yakın arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinizde de yine güzel gelişmeler sizi bekliyor olacak.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta yakın çevrenizdeki kişilerle görüşmeler yaparak geleceğe yönelik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyer gelirlerinize yönelik kazanç elde etmek konusunda şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Maddi konularla ilgili yaşadığınız sıkıntılar bu hafta azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta kariyerinize yönelik alanlarda önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Kendinizi ortaya çıkarmak konusunda içsel olarak hissettiğiniz özgüven eksikliğiniz bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta hukuki bir konuda, eğitim seyahat, evlilik, yurtdışı alanlarında önemli görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar neticesinde yaşamış olduğunuz mali konulardaki zorluklar bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta mali konularla ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Arkadaş ve dostlarınızla ilgili konulardaki tıkanıklıklar bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta eşiniz, ortağınız ya da ikili ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kariyer ve meslek hayatınızla ilgili konulardaki tıkanıklıklar bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik konularla ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yüksek eğitim, yurtdışı, seyahatler, hukuki konulardaki tıkanıklıklar bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta aşk, çocuklar, yaratıcılık, yatırımlar, hobiler, hayatın size keyif veren kalanlarına yönelik konularla ilgili önemli görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Mali konular, kredi borçlar, nafaka, miras konularıyla ilgili yaşanan tıkanıklıklar bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta ev hayatınız, aileniz, ebeveynlerle yaşam alanlarına ve mali konulara yönelik önemli görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eşiniz, ortağınız, ikili ilişkilerinizle ilgili yaşanan tıkanıklıklar bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (4-10 Eylül Haftası)

Bu hafta eğitim öğrenim, ticaret, yakın çevrenizdeki kişilerle önemli görüşmeler yapabilir ve güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Günlük rutin hayatınızda, zihinsel ve bedensel sağlığınızla ilgili yaşanan tıkanıklıklar bu hafta itibariyle azalmaya başlayacaktır.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları