Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

8-14 Mayıs Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Yay burcuyla başlangıç yapıyoruz. Gün genelin deneyi nasıl yapacağımıza, hayatımızda gerçekleştirmek istediklerimizi, plan ve projelerimizi uygulamaya koymak için mesai harcayıp, kafa yormakla uğraşabiliriz.

9 Mayıs Salı günü Güneş Uranüs kavuşumuyla geçtiğimiz hafta gerçekleşen tutulmanın enerjilerinin açığa çıktığı öngöremediğiniz değişimler, ani ve şok edici değişimler, kendinize has münhasır olan bireysel özgünlüğünüzü ve yaratıcılığınızı sıra dışı yöntemlerle ortaya çıkaracak ani gelişmeler yakalayabilirsiniz. (Etkisini birkaç gün hissettirir.)

10 Mayıs Çarşamba günü retro Merkür Satürn sekstil açısıyla, eksik kalan, yarım kalan işlerinizle ilgileniyorsanız, resmiyete kavuşturmak, ciddiyetle ele almak için güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Dünkü Güneş Uranüs kavuşumunun etkisiyle, daha önceden icat ettiğiniz, yeni bir şey, yeni bir icat, bir buluş, belki yeni bir fikri somut hale getirebilir, güvence altına alabilir, ya da güvenilir hale getirerek resmiyete kavuşturabilir, sözleşme anlaşma yoluna gidebilirsiniz.

13 Mayıs Cumartesi günü Venüs Satürn üçgen açı desteği ve Merkür’ün de,hem Venüs’e hem Satürn’e yaptığı sekstil açılarla, beslendiğiniz, korunup kollandığınız ilişki ya da ortaklıklarda yapılan fedakarlıkları gözle görülür bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.Güvende ve huzurlu olduğunuz asıl yerde, kendinizi ait olduğunuzu hissettiğiniz yerde olduğunuz hissini size net bir şekilde yaşattığının farkına varabilir ve bu sayede sağlam ve kalıcı ilişkiler kurma yolunda yeni adımlar atabilirsiniz. Mars’ın Neptün’le üçgen açıya doğru ilerlemesiyle hayallerinizdeki bir ilişki ya da ortaklık, ya da ortaklı bir işi hayata geçirebileceğinizi göstermektedir. Mars Neptün üçgen açısının etkisini 15 Mayıs hafta başı itibariyle daha çok hissetmeye başlarsınız.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta ani para giriş çıkışları, özdeğer duygunuzun yükseldiği, yeteneklerinizi ortaya çıkarabildiğiniz, aile hayatınızda akışın sağlandığı, daha sıcak ve samimi zamanlar geçirebileceksiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta ani değişimler ani çıkışlar gösterebilir, kendinizi sıra dışı ve öngörülemez şekillerde ortaya koyma enerjisinde olabilirsiniz, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz yeni ilişkilerle yeni şans ve fırsatlar yakalayabileceksiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta ani haberler alabilir, iş, kariyer ve meslek hayatınıza yönelik maddi kaynak sağlayabileceğiniz yeni imkanlara sahip olabilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta sosyal çevrenizde arkadaş ve dostlarınızla ani değişimler yaşayabilir, yeni insanlarla tanışabilir, ya da aniden yeni topluluklar içerisinde bulunmak istediğinize karar verebilirsiniz, uzaklarda olan sevdiklerinizi, ufkunuzu bakış açınızı değiştiren geliştiren birini, ya da bir eğitimin sizi ne kadar geliştirip değiştirdiğinin farkına varabilir, almış olduğunuz eğitim ya da bilgi ve

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta iş, kariyer, meslek hayatınıza yönelik alanlarda, ya da anne evinize yönelik konularda ani gelişme ve değişimler yaşayabilir, bilinçaltı ve kontrol dışı gelişen olaylarda, ortak kaynaklarınızla ilgili konularda ruhen kendinizi güçlenmiş yükselmiş hissedebilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta ani farkındalıklar, ani bir seyahat, ani bir eğitim gündeminize gelebilir, eski bir aşk, ilişki ya da ortaklık sağlam ve kalıcı bir ilişki ya da ortaklığa doğru ilerleyebilir.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta kendinizde farkında olmadığınız bazı yüzleşmeler yaşayabilir, iş, kariyer ve meslek hayatınızda şans ve fırsatlarla karşılaşabilir, özellikle iş yaşamında yükselişte ve akışta olduğunuz bir hafta enerjisinde olabilirsiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta eş, ortak ya da ortaklı yapılan işlerde ani gelişmeler, ani değişmeler yaşayabilir, ani kararlar alabilirsiniz, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili eski konuların yeniden gündemde olacağı, belki sevdiğinizle bir seyahat, belki çocuğunuzun eğitimi için seyahat konuları gündeme gelebilir.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta günlük rutin hayatınız, sağlığınız ya da çalışma koşullarınızda ani gelişme ve değişimler yaşayabilirsiniz. Evde, işte, ya da sağlık rutinlerinizdeyapılması gereken eski ya da birikmiş işlerinize yeni düzenlemeler getirebilirsiniz, nafaka ya da maaş bağlanması,ya da miras gibi bir şekilde hak edişleriniz gündeme gelecektir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta ani bir aşk, ani bir bebek haberi, ani bir yatırım, eski bir aşkın gündeme gelmesi, ilişkinin bir üst boyuta taşınması, ilişkiyi evliliğe taşımak, işi ortaklığa taşımak, eski bir yatırım fikrini gündeme almak, eski bir hobinizi yaratıcılığa taşımak isteyebilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta ev, aile, yuva, yaşadığınız yerle ilgili ani gelişen değişimler, taşınma, tadilat, aile büyükleriyle ilgili ani bir gelişme, iş hayatınıza ve mali durumlarınıza yönelik konularda kendinizi bir düzene sokmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (8-14 Mayıs Haftası)

Bu hafta yakın çevrenizde ani gelişme ve değişimler, yine yakın çevrenizden haberler alabileceğiniz eski konular gündeminize gelebilir, yeni bir ilişki, aşk ya da çocuk haberi alabilirsiniz.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileğiyle…

Sevgilerimle…

Yazarın Diğer Yazıları