Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

8 Temmuz-14 Temmuz Haftası burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu

Haftaya Ay Aslan burcu enerjileriyle başlangıç yapıyoruz.

Aşk hayatımız, çocuklarla ilgili konular, hayatta bize keyif veren neşe veren mutlu eden şeyler, yatırım yapmak, organize edilmesi gereken, yönetimi ele alınması gereken konularımız ön planda olacak.

8 Temmuz Pazartesi günü Merkür Jüpiter sekstil açısıyla manevi eğitim öğrenim, ticaret, seyahatler konularında görüştüğümüz konuştuğumuz kişilerden yana şanslı olabiliriz. Dini, felsefi, manevi konularda, eğitimlere katılmak başlamak gibi kültür seyahati yapmak gibi şanslı etkiler altında olacağız. Ayrıca Merkür’ün Kuzey Ay Düğümüne yaptığı üçgen açı desteğiyle uzun zamandır eyleme geçirmek istediğimiz fakat bir türlü doğru fırsatların önümüze çıkmamasından kaynaklanan harekete geçememe enerjimizin akışını yönünü değiştirebilecek şans ve fırsatları önümüze Merkür Jüpiter sekstil açısıyla önümüze gelen fırsatları Kuzey ay Düğümüne taşıyabileceğimizi göstermektedir. Eğitim, ticaret, yolculuklar açısında destekli olacağını söyleyebiliriz. Özellikle ateş ve hava elementlerinin 5-15 derecelerinde gezegenleri olanlara daha çok yarayacaktır.

8 Temmuz Pazartesi günü Venüs Uranüs sekstil açısıyla manevi sosyalleşmek, yeni aşk ilişkilerine doğru çekilmek olasılıklarını gündemimize taşıyacaktır. Farklı ve güvenilir insanlara doğru enerji alanımız değişebilir, bizi seven, koruyup kollayan, besleyip büyüten bize kendimizi değerli hissettiren, ya da değerimizi bilen insanlara doğru çekilebiliriz.

11 Temmuz Perşembe günü Venüs Neptün üçgen açısıyla, sevgide, merhamette, hoşgörüde, yardımlaşma ve dayanışmada desteklenmek, sanatsal faaliyetler için, aşk hayatı için son derece olumlu enerji akışı içinde olacağımızı gösterir.

11 Temmuz Perşembe günü Güneş Satürn kamuda, devlette, devletin idari birimlerinde görev yapanlarla yapacağın işlerde destek görüleceğini gösterir. Özellikle geçmişte ödenmemiş bir vergi, ceza varsa, resmi işleriniz varsa, arsa, emlak, tapu işleriniz varsa hepsi için değerlendirebileceğiniz bir gün.

11 Temmuz Perşembe gününün akşamı Venüs Aslan burcuna geçiş yaparak, 5 Ağustos’a kadar Aslan burcu seyahatini devam ettirecek. Aşk, sevgi, para, sanatla ilgili konularda ve ilişkilerde egonun ön plana çıkacağını, kibirlenme, böbürlenme, büyüklenme, kendini yüceltme, yönetmeye çalışma, aşkta daha çok eğlenceden oyundan keyif almaya odaklanma ön planda olacaktır. Parasal açıdan altının değerlenmesi altına olan ilginin artması söz konusu olacaktır.

Bu haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, yükselenburçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

5.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle hayatında aşk, sevgi, hayattan keyif aldığınız sizi mutlu eden şeyler ön plana çıkacak. Eski yeni bir aşk, bir hobi gündeminizde olabilir, çocuk sahibi olmak isteyen içinse destekleyici bir dönemde olacaklar.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

4.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle ailenizle, ebeveynlerinizle keyifli vakitler geçirmek isteyecek daha çok ailenizle mutlu olduğunuzu gözlemleyebileceksiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

3.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle yakın çevrenizdeki kardeş kuzen komşularınızla keyifli mutlu vakitler geçirmek isteyebilirsiniz. İletişimde güçlü kendinizi gösterebildiğiniz zamanlardasınız güçlü kişilerden oldukça desteklendiğinizi görebileceksiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

2.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle kendinize maddi kaynak yaratacak ve sizi mutlu edecek bir konuya yönelebilirsiniz, yetenekli olduğunuz bir konuda maddi kazanç elde etmeye başlayacak kendinizi değerli hissedebilirsiniz.

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

1.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle kendinizle ve etrafınızdaki kişilerle birlikte olmaktan mutlu olacağınız, kendinize daha çok vakit ayıracağınız, dış görünüşünüzle, karakterinizle ön planda olacağınız ve kendi ışığınızın parlayacağı ve etrafınızdaki kişiler tarafında da bunun oldukça güçlü bir şekilde fark edileceği zamanlardasınız.

Yükselen Başak ve Başak Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

12.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle kendinizi izole etmek, tek başınıza ve yalnız kalmak ve hatta bundan mutlu olmak belki de yalnız kalmaya ne kadar ihtiyacınızın olduğunu fark edeceksiniz. Spirütüel meditatif konularda iç dünyanızı mutlu edecek konulara eğilmek sizi rahatlatacaktır.

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

11.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle sosyal çevrenizle, arkadaş ve dostlarınızla hoşça ve keyifli vakiler geçirebilirsiniz. Kariyer gelirlerinizi yükseltecek şans ve fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

10.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle iş, kariyer ve meslek hayatınıza odaklı olacağınız, işinizde mutlu olduğunuzu, ya da belki de güçlü olduğunuzda ne kadar mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

9.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle eğitim, öğrenim, seyahat, ufkunuzu geliştirecek her türlü size keyif veren faaliyetlerde bulunmak sizi oldukça mutlu edecek. Önümüzdeki haftalarda sizin için anlamlı ve manalı olan şeylerle ilgilenmek sizi daha çok mutlu edecek. Hukuksal bir dava konunuz varsa olumlu sonuçlanabilir.

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

8.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle önümüzdeki günlerde mali alanlarda, kredi ve borçlar, miras, vergi, nafaka gibi konularda şanslı olabilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

7.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle önümüzdeki günlerde odak noktanız eşiniz, sevgiliniz, ortağınız, ya da ikili ilişkileriniz olacak. Daha çok karşı tarafla iş birliği içinde olmak birlikte hareket etmek sizi daha çok mutlu edece.

Yükselen Balık ve Balık Burçları (8-14 Temmuz Haftası)

6.evinizde transit Venüs’ün geçişiyle çalışmak, üretmek, emek vermek, kendini adayarak çalışmak, verimli ve faydalı işler çıkartmak, en mükemmeli yaratmak sizin için önemli ve mutluluk verici olacak.

Işıkta ve aydınlıkta kalmanız dileklerimle…

Karma Astrolog Ayşe Meral Tatlısu

Kozmik Bilinç Okulu Eğitmeni

Yazarın Diğer Yazıları