Best Model mi, 'best iğrençlik' mi? Artık temizlensin bu iğrençlikler…! - Ferhat Göktaşlar

Best Model mi, 'best iğrençlik' mi? Artık temizlensin bu iğrençlikler…!


Geçtiğimiz günler de yapılan ve jürisinin de çok enteresan bir kabile göçünün de olduğu bu değişik sistemde gün geçmiyor ki, bir sansasyonel haber doğurmasın. Birçok emek ile bu yarışmalara hazırlanan, emek veren bu çocukların üzerinden ellerinizi çekin artık. Farkında mısınız? Bilmiyorum ama koskoca saygı duyulan platformları saygı duyulamayacak noktaya getirdiniz.

Şimdi bu yarışmaya bu kadar hazırlanan bunca emek veren bu çocukların günahı nedir? Hiç düşündünüz mü? Hayal kırıklıklarını, sektöre bakışlarını, bundan sonra ki hayatların da psikolojilerini…

Ve belki de aralarında en yeteneklilerini anlamadan, bilmeden yok ediyorsunuz? Cinsiyeti olmadan yaşadıkları bu iğrenç saldırıya birileri artık ‘Dur’ demeli ve sizler de Elmas Naz gibi çıkın ve haksızlıklara ‘Dur’ deyin. Bu medeni cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyor ve kutluyorum.

Umarım, ‘Bu okuduğunuz son iğrençlikler olur’ diyorum ve haklı adaletli doğruların konuşulduğu günlere geri dönmeyi umuyorum.

Best Model yarışmacıları Elmas Yıldız ve Barış Arslan'dan şoke eden iddialar: Erkan Özerman'a masaj yapsaydım derece alacaktım!

Best Model yarışmasında ‘Best Smile’ güzeli Elmas Yıldız, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Yıldız, birincinin yarışmadan önce belli olduğunu iddia etti:

"Best Model tarihinde bir ilk oldu: kel birincimiz var. Diğerlerini söylemeye bile gerek yok. İlk 3 olamaz. Bu kadar kısa sürede oyların sayılması da imkansız. Ben ikinci ile konuştuğumda da 'İlk 5'te yoktum. Erkan Özerman beni öne aldı' dedi. Yarışmanın psikolojisi ve üzüntüsüyle bunun ses kaydını alamadım, unuttum. Bu ahlaksız teklifi reddettiğim için bana hiçbir şekilde derece vermediler. Ben 1,5 yıl boyunca bu yarışma için hazırlandım. Sıkı diyet, sıkı antrenman. Ahlaksız teklifi reddettiğim için beni cezalandırdılar. Duruşumu bozmadığım için kendimle gurur duyuyorum. Bu canlı yayın bir başlangıçtı, bunun arkasında duracağız ve devamını getireceğiz. 'Erkan Özerman'a masaj yaparsan derece garanti' dendi. Ben bu pislikleri yapmadım."

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!