Mehmet Şahincileroğlu

Çağla Şıkel'in 'Yeni Bir Gün' başarısı

Mehmet Şahincileroğlu

FOX’ta ekrana gelen ‘Çağla ile Yeni Bir Gün’ programı 10. kez ‘Dalya’ dedi.  Yani 1.000 (bin) defa ekrana geldi. Çağla Şıkel’in sunuculuğunu yaptığı program, 3 Eylül 2018 tarihinde başlamıştı.

Sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konuları ele alan, son trendleri, farklı ve detaylı bilgileri izleyiciyle paylaşan, alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilen sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm soruların en doğru isimlerden yanıtını bulduğu Çağla ile Yeni Bir Gün, hafta içi her gün FOX’ta yayınlanıyor.

Çağla Şıkel, mutluluğunu “1000. programı yapmak herkese nasip olmaz, çok ama çok şanslıyız. Yayında yapımda emeği geçen tüm arkadaşlarıma, kıymetli konuklarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan izleyicilerimize teşekkür ederiz. Nicelerine.” sözleriyle dile getirdi.

Yaptığı her işi hakkıyla yapan Çağla Şıkel’i bu başarısından dolayı kutluyorum.

Daha nice programlara…

Haber

***

Köşe yazarlığına yeniden dönüş yaptı

Sosyal medyada kısa sürede toplandığı yardım kampanyaları ile tanınan Twitter fenomeni Mehmet Berk Ergin, uzun zaman sonra yazarlığa yeniden başladı.

Daha önce Vatan ve Milliyet gibi prestijli gazetelerde köşe yazıları kaleme alan fenomen isim,  Analiz Gazetesi’nde haftada 1 gün ekonomi gündemine dair gelişmeleri yazacak.

Artık Cumartesi günlerini iple çekeceğim.

Uzun soluklu ve yolu açık olsun.

Haber

***

Gizemli Ada Mençuna, yarın vizyona giriyor

Macera, komedi ve aile filmi Gizemli Ada Mençuna’nın gösterimi, geçtiğimiz günlerde Kanyon Paribu Cineverse'de yapıldı.

Başrollerinde Şahin Irmak, Sinan Çalışkanoğlu, Ünal Yeter, Leyla Günay’ın yer aldığı filmin kadrosunda Masal Günay, Öykü Günay, Berkay Özgür, Mert Erdoğdu, Emir Sefa Yıldırım, Derin Gezgün, Asu Lal Burnak, Ezo Daşkaya, Alim Ata, Kılıç Kantarcı gibi isimler bulunuyor.

Film, Gizemli Ada Mençuna isimli bir video oyununun gerçek hayata uyarlanması ve bunu deneyimlemesi için bir adaya 10 çocuğun davet edilmesi sonrası gelişen olayları anlatıyor.

Haber

Filmi izledim. Ben beğendim. Çocuk oyuncuları tek tek kutluyorum. Bu kadar başarılı bir iş çıkarmaları elbette takdiri hak ediyor.

Benim de sevdiğim, çalışmalarını yakından talip ettiğim çocuk oyuncu kardeşim Alim Ata da filmde Eren karakterine hayat veriyor. Rolünü başarıyla oynamış. Alim Ata’yı beyazperdede izlemek gurur vericiydi. İlerleyen zamanlarda adını çok daha iyi işlerde sıkça duyacağız.

Cem Günay, Özgür Gezgin ve Bülent Çatar’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Barış Başar ile Ünal Yeter’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Bora Onur’un oturduğu film, yarın (7 Nisan) vizyona giriyor.

Gişesi bol olsun.

Haber

Yazarın Diğer Yazıları