Mehmet Şahincileroğlu

İşte yayın günleri belli olan diziler...

Mehmet Şahincileroğlu

Televizyon sektöründe yeni yayın dönemiyle birlikte ekranlara gelecek olan dizilerin de yayın günleri yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı.

İşte yayın günleri belli olan diziler…

Pazartesi: Bir Küçük Gün Işığı geçtiğimiz günlerde yayına başlamıştı. Yasak Elma da 19 Eylül Pazartesi başlıyor. Alparslan Büyük Selçuklu’nun (TRT 1) yayın günü netleşmedi.

Salı: Balkan Ninnisi (TRT 1) ve Kusursuz Kiracı (FOX), devam ediyor. Üç Kız Kardeş (Kanal D) yeni başladı (13 Eylül). Ben Bu Cihana Sığmazam (atv) da 20 Eylül Salı günü ekran yolculuğuna çıkıyor. Baba’nın (Show TV) yeni sezon tarihi açıklanmadı.

Çarşamba: Mükemmel Eşleşme (TRT 1) devam ederken Bir Peri Masalı (FOX) ve O Kız (Kanal D) da 21 Eylül Çarşamba günü sevenlerinin karşısına çıkacak. Kuruluş Osman’ın (atv) yayına başlayacağı tarih henüz belli olmadı.

Perşembe: Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Show TV) ile Duy Beni (Star TV) yayınlarına devam ederken Mahkum (FOX) ve Camdaki Kız (Kanal D) da 15 Eylül Perşembe günü yeni sezona ‘Merhaba’ diyecek.

Cuma: Kasaba Doktoru (TRT 1) ve İyilik (FOX) yeni sezona başlamışlardı ve şu an için devam ediyorlar. Arka Sokaklar (Kanal D) ile Yalnız Kurt’un (atv) yeni sezona ne zaman başlayacağı duyurulmadı.

Cumartesi: Gönül Dağı (TRT 1) devam ediyor. Kardeşlerim’in (atv) yeni sezon tarihi belli değil.

Pazar: Tozkuyaka (FOX) ve Gül Masalı (atv) devam ediyor. Yargı (Kanal D) da 18 Eylül Pazar günü yeni sezona başlıyor. Teşkilat dizisinin (TRT 1) yeni sezonuna dair henüz yeni bir gelişme yok.

Belirsizliğini koruyan diziler

Bu arada Kanal D’de Çarşamba günleri ekrana gelen Seversin dizisinin yayın günü değişti. Seversib’in yerine önümüzdeki hafta (21 Eylül Çarşamba günü) O Kız, izleyici ile buluşmaya başlayacak. Seversin’in hangi gün yayınlanacak? Merak konusu oldu.

Öte yandan Gecenin Ucunda (Star TV), Aldatmak (atv), Yalı Çapkını (Star TV) ve Tuzak (tv8) yeni başlayacak olan diziler ve yayın günleri henüz belli olmadı.

Sağlıcakla kalın…

Yazarın Diğer Yazıları