Yorumu olay olmuştu! Nihat Doğan, Mabel Matiz'den Antidepresan'ı istedi!

Ünlü türkücü Nihat Doğan, geçtiğimiz günlerde Mabel Matiz'in 'Antidepresan' şarkısını kendi tarzıyla yorumlamış, olay yaratmıştı. Matiz'den şarkıyı da isteyen Doğan, 'Ya gel beraber düet yapalım yoksa ver bana' dedi. Eser Yenenler'in videosu için de 'Sana yakıştıramadım' yorumunda bulundu.

Yorumu olay olmuştu! Nihat Doğan, Mabel Matiz'den Antidepresan'ı istedi!

Nihat Doğan'ın bir televizyon programında Mabel Matiz'in ünlü şarkısı Antidepresan'ı kendine has yorumuyla seslendirmesi sosyal medyanın kısa sürede en çok konuşulanları arasına girmişti. Doğan'ın yorumuyla ilgili pek çok kişi paylaşım yaparken ünlü isimlerden de hem taklitler hem de Doğan'ı tiye alan videolar gelmişti. Nihat Doğan hem kendi Antidepresan yorumu hem de bu yoruma gelen tepkilerle ilgili konuştu. Bir de şarkıyı Mabel Matiz'den istedi.

'Ya gel beraber düet yapalım...'

Show Haber'e konuşan Nihat Doğan, “Ya gel beraber düet yapalım yoksa ver bana bak ben tertemiz kılçıksız fileto yapmışım zaten. Ben bu yolu yürürüm” dedi.

'Ne kadar sevildiğini gösteriyor'

Doğan şarkıyı söylediği anlarla ilgili ise “Spontane gelişti, programın sunucuları Nihat bu şarkıyı okur musun dediler. Ani gelişen bir şey aslında. Eve döndüm, bir geldim Twitter’da TT olmuşum. Bu aslında benim yapmış olduğum yorumun tarzının da ne kadar sevildiğini gösteriyor” şeklinde konuştu.

Ünlü isimler videolar çekmişti

Doğan kendisine yöneltilen “Bazı oyuncular videolar çekti. En çok hangisi hoşunuza gitti?” sorusuna ise “En çok Murat Yıldırım’ınki çok hoşuma gitti” yanıtını verdi.

'İnsanları depresyona soktuk'

Doğan, “Ya kardeşim depresyon şarkısı böyle okunur aslında. O mutlu bir şekilde söylüyor şarkıyı. Biz şarkının tam hakkını vermek suretiyle insanları depresyona soktuk” ifadelerini kullandı.

'Eser bunu sana yakıştıramadım'

Eser Yenenler’in kendisiyle ilgili çektiği videoya ise Nihat Doğan, “Eseeer, bunu sana yakıştıramadım Eser” cevabını verdi.

Oyuncu Berker Güven’in taklidi için de “Beni benden daha iyi taklit etmiş” dedi.

'Şarkıyı Nihat Doğan'a ver'

Öte yandan Doğan, “Millet artık bu şarkıyı Nihat Doğan’dan duymak istiyor. Sevgili Matiz senden rica ediyorum milletin sözlerine kulak ver. Şarkıyı da Nihat Doğan’a ver kardeşim” dedi.