8 yıllık evlilik 15 dakikada bitti! Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak boşandı!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak 8 yıllık evliliklerini noktaladı. Çift, İzmir-Ödemiş Adliyesi'nde anlaşmalı olarak yollarını ayırdı.

8 yıllık evlilik 15 dakikada bitti! Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak boşandı!

2015'te nikâh masasına oturan ve Ali adında bir çocukları bulunan Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak'ın evliliklerinde sorun yaşadığı ileri sürülmüştü. Düvenci ile Şakrak'ın bir süredir çift terapistine gittiği ancak aralarındaki problemleri çözemediği iddiaları ortaya atılmıştı.

"Her şey yolunda, mutluyuz"

Bülent Şakrak, Ocak ayında "Öyle bir şey yok. Instagram'da fotoğraf paylaşmıyoruz diye boşanma söylentisi çıkar mı? Hey şey yolunda, çok şükür mutluyuz" demişti.

"Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim" demişti

Ceyda Düvenci ise, Nisan ayında "Artık sessiz kalmamak gerektiğini fark ettim. Yine saçma sapan haberler çıkmış… O kadar zor zamanlardan geçiyoruz ki, böyle şeylere cevap vermemek gerektiğini düşünen bir taraftaydım. Yaşadığımız hayat belli, ne olduğumuz belli, ne yaptığımız belli ama bakıyorum bunun sonu gelmiyor. Hemen minicik bir açıklama yapmak istiyorum. Biz gayet mutlu bir çiftiz. Hiçbir sorun yok. Hani düşündüğünüz gibi durumlar söz konusu bile değil. Ağzıma bile almak istemediğim durumlar" ifadelerini kullanmıştı.

Habertürk’te yer alan habere göre, ancak bu açıklamalarının ardından çift, boşandı. Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini İzmir Ödemiş Adliyesi'nde 15 dakika süren duruşmada anlaşmalı olarak sonlandırdı.