Bülent Ersoy'un loca fiyatı dudak uçuklattı

Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanesi Diva Bülent Ersoy, Urla Sahne'de sevenleriyle buluştu.  Türk müzik tarihinin en büyük ikonu olarak işaret edilen Diva Bülent Ersoy, İzmir Urla Sahne'de verdiği konserinde yıktı geçti. İkonik tarzı ve eşsiz sahne performansı ile büyüledi.

Bülent Ersoy'un loca fiyatı dudak uçuklattı

Diva Bülent Ersoy‘un haftalar öncesinden sold out olan dınca hınç dolu olan Urla Sahne sahnesine yer bulamayan hayranları için mekânın oturma kapasitesi %25 artırıldı, gecenin rezervasyonları günler öncesinden doldu.

İzdihamın yaşandığı konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini telefonlarıyla çekmek için yarışan binlerce hayranının büyük Diva tezahüratlarıyla sahneye çıktı.

Finalde sevenlerinin isteğini kırmayan Diva üç kere bis yaptı. Hayranlarının çatal, bıçaklarla masa ve tabaklara vurarak bis isteğine tepkisiz kalmayan, hayranlarını kırmayan Diva 3 kez bis yaparak rekor kırdı.

Urla Sahne’nin sahibi locaların 45.000 TL gibi rekor fiyatlara satıldığını, kısa sürede biten localardan Diva’yı izlemek isteyen hayranlarının 100.000 TL teklif ettiği söyledi. 

Mekanın açıldığı günden beri en büyük ciroyu yaptığı belirten mekanın sahibi  mekânın milyonluk cirosu için Diva Bülent Ersoy’a Teşekkür etti.