Aaron Taylor-Johnson'lı Kraven The Hunter filminden ilk fragman yayınlandı

Spider-Man'in düşmanlarından Kraven The Hunter'ın hikâyesinin konu alındığı filmden ilk fragman yayınlandı. Aaron Taylor-Johnson, Russell Crowe gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Kraven The Hunter filmi, 6 Ekim 2023 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Aaron Taylor-Johnson'lı Kraven The Hunter filminden ilk fragman yayınlandı

Triple Frontier filmine imza atan J.C. Chandor'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Marvel karakterlerine solo filmlere yapmaya başlayan Sony Pictures imzalı Kraven The Hunter filminden ilk fragman yayınlandı.

Spider-Man çizgi romanlarının kötülerinden Kraven the Hunter'ın hikâyesini konu alınan filmde; Sergei Kravinoff, bir suç baronu ve aynı zamanda avcı olan babasıyla aslan avına çıktıklarında, Sergei vurmayı başaramadığı aslan tarafından saldırıya uğrar.

Babasının gözünde zayıf görüldüğü için orada ölüme terk edilir, ancak aslanın ısırığı ona süper güçler verdiğinde hayatı değişir.

Spider-Man evrenine ait olan bir başka kötü karakter olan The Rhino'nun da göründüğü Kraven The Hunter filminin oyuncu kadrosunda Aaron Taylor -Johnson, Russell Crowe, Ariana DeBose, Alessandro Nivola ve Fred Hechinger gibi isimler yer alıyor.

Kraven The Hunter filmi, Türkiye'de 6 Ekim 2023 tarihinde vizyona girecek.