Aşk Filmi'ne unutulmaz aşk şarkıları

Cemre Baysel ve İlhan Şen'i beyazperdede buluşturan Aşk Filmi'nin afiş ve fragmanı yayınlandı. Sosyal medyadan yayınlanan afiş ve fragman, kısa sürede büyük beğeni kazandı.

Aşk Filmi'ne unutulmaz aşk şarkıları

Son dönemin en popüler oyuncularından olan Cemre Baysel ve İlhan Şen’i beyazperdede buluşturan Aşk Filmi’nin afişi ve fragmanı yayınlandı.

Senaryosu ve yönetmenliği Deniz Denizciler’e ait olan Aşk Filmi’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanan afiş ve fragmanı, kısa sürede binlerce kişinin beğenisini kazandı.

İlk sinema filmlerinde birlikte oynayan Cemre Baysel ve İlhan Şen hayranları, paylaşımları yorum yağmuruna tuttu.

Tasarımı Berkcan Okar’a ait olan afiş ile yönetmen Deniz Denizciler’in en iddialı projelerinden biri olmaya aday Aşk Filmi’nin fragmanı, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

1 Aralık’ta vizyona girecek olan romantik-drama türündeki Aşk Filmi, şarkılarıyla da uzun süre gündemde kalacak. Popüler bir top model olan Yaz’ın, filmin yönetmeni Uzay ile tanışmasını ve ikilinin hayatları boyunca unutamayacakları bir aşk acısı yaşamalarına neden olan süreci anlatan film, aşk şarkılarıyla da adından söz ettirecek.

Aşk filmlerinin unutulmaz yönetmeni olmaya aday senarist ve yönetmen Deniz Denizciler, müzik seçimlerinde de büyük özen gösterdi. Filmde, Kayahan, Sezen Aksu, Nilüfer, Müslüm Gürses, Tan, Sena Şener, Cem Adrian ve İkiye On Kala’nın aşk şarkıları izleyenlere duygusal anlar yaşatacak.