Aşk yaşadıkları öne sürülmüştü! Çağla Şıkel'e Edis sorusu!

Gerek yıllara meydan okuyan güzelliği, gerek sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran sunucu ve model Çağla Şıkel, önceki gece Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Edis ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Şıkel, ünlü popçuyla ilgili soru sorulmasından kaçamadı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, 2008 yılında nikah masasına oturmuş, ancak 2015'te boşanmıştı. Uzay ve Kuzey adında iki oğulları bulunan ikiki, boşansalar bile çocukları için sık sık bir araya gelmeleriyle, örnek anne-baba olarak gösterilmeye devam ediyor.

"Aldatılmak kendini çirkin ve yetersiz hissetmene sebep olmamalı"

Milliyet'ten Hüseyin Altun'un haberine göre, podyumların aranan isimlerinden Şıkel, son olarak "Aslı Şafak’la İşin Aslı" programına konuk olmuştu. "Aldatıldığın yerde durur musun?" sorusuna cevap veren Çağla Şıkel, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Aldatıldığımı görsem ben burada dakika durmam giderim değil, o kişiyi orada bırakmayı tercih ederim. Ben aldatılmışım gibi hissedersem aldatılırım. Bu bakış açısına sahip olmam kolay olmadı. Bu senin kendini eksik hissetmen, kötü hissetmen, çirkin veya yetersiz hissetmen için bir sebep olacak kadar değerli olmamalı. Öyle bir bırakırım ki inanamazsın."

"O kasları ben yaptım"

Programın en eğlenceli anlarından biri ise Aslı Şafak'ın, Çağla Şıkel'e karın kaslarını sorması olmuştu. Ünlü manken, "Karın kaslarını sporla mı yaptın?" sorusuna, "O kasları ben yaptım ama bunun üzerine uğraşmıyorum. Sadece dengeli besleniyorum. Yoksa herkesin kası var, benim sadece kaslarımın önünde bir şey yok. Bu yüzden daha görünür oluyor. Ameliyatla karın kası mı olur yahu?" cevabını vermişti.

Valeden onay gelene kadar çıkmadı

Tüm bunların ardından 43 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz gece Etiler'de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Arabasını kapıya kadar yanaştıran Şıkel, aracı mekanın arka kapısına gelene kadar dışarı çıkmadı.

Daha sonra valelerden "Çıkabilirsiniz" onayını alan model, basın mensuplarının ve kameraların olduğu yerin tam tersine yüzünü çevirerek aracına doğru ilerledi.

Çağla Şıkel, şarkıcı Edis (32) ile aşk yaşadıklarına dair iddiaların sorulması üzerine, muhabirlere teşekkür etmekle yetindi.

Ne olmuştu?

Yakın arkadaş oldukları bilinen Çağla Şıkel ile Edis'in, arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü iddia edilmişti. Ünlü popçunun Şıkel'e evlilik teklifinde bulunduğu ancak modelin bunu reddettiği de öne sürülmüştü.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN