Bayram Yıldız ve Tuğçe Kara evlendi

BVS Group Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yıldız ve Tuğçe Kara, Mandarin Oriental İstanbul Kuruçeşme'de görkemli bir törenle dünya evine girdi. Davetlilerin şıklık yarışına girdiği yılın düğünde davetlileri BVS Group Yönetim Kurulu Üyesi Vahit Yıldız ve eşi Burçin Yıldız, Yıldız ailesi adına karşıladı.

Bayram Yıldız ve Tuğçe Kara evlendi

Yılın düğününe iş, sanat ve cemiyet hayatından İzzet ve Yasemin Özilhan, Emine ve Tuncay Özilhan, Yüksel Mermer, Celal Adan, Nihat Özdemir, Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, Ferman Toprak, Beyhan Benardete, Funda Arar, Polat Yağcı, Mustafa Süzer, Selin Ciğerci, Fatih Ürek, Kubat, Ahmet Selçuk İlkan, Coşkun Sabah, Yalçın ve Gül Şahin, Mehmet Aslan, annesi Zeynep  Aslan, Murat Karabova, Serkan Kalkmaz gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Haber

Çiftin nikah şahitliğini, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Celal Adan, TFF Başkanı Nihat Özdemir, Ajda Pekkan, Orhan Gencebay, Ahmet Aktürk, Yüksel Mermer, Ali Kırış, Tuncay Özilhan yaptı.

Haber

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin tarafından kıyılan nikah sonrasında Yıldız çifti, evlilik cüzdanını Süperstar Ajda Pekkan’ın elinden aldı. Süperstar ve tüm şahitle ömür boyu mutluluklar diledi. Orhan Gencebay ise, bir ömür boyu berhudar olun temennisinde bulundu.

Haber

Bayram Yıldız’ın damatlığı Vakko imzası taşırken Tuğçe Kara’nın gelinliği dünyaca ünlü yıldızların modacısı Elie Saab imzası taşıyor. Düğünde Ebru Gündeş ve Cenk Eren sahneye çıktı.

Haber

Düğüne gönderilen çiçekler ile otelin onu çiçek bahçesine döndü.

Haber