Berkay Şahin'in kızının yüzüne dolap kapağı düştü! Özlem Ada Şahin ateş püskürdü!

Şarkıcı Berkay Şahin ile 6 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren iki çocuk annesi Özlem Ada Şahin, talihsiz bir olayla gündeme geldi. Evdeki dolaplarının kapağının kızının üstüne düşmesiyle adeta çılgına dönen Şahin, yaşananları sosyal medya hesabından paylaşarak isyan etti. Kızının boynundan ve yüzünden yaralandığını da paylaşan ünlü isim, mobilya firmasına adeta ateş püskürdü.

Berkay Şahin'in kızının yüzüne dolap kapağı düştü! Özlem Ada Şahin ateş püskürdü!

Berkay Şahin, 2016 yılında Özlem Ada Şahin ile nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çift; 2017'de Arya'yı, iki yıl sonra da Zeynep Mira'yı kucaklarına almıştı. Sosyal medyada zaman zaman romantik paylaşımlar yapan ikiliden Berkay, eşinin yeni yaşında aşka gelmişti.

Özlem Ada şahin'e sarılıp poz veren popçu, "İyi ki. Aşk birlikte gülelim. Sağlık, huzur, bereket eksik olmasın. Nice yıllara seni çok seviyorum" notunu düşmüştü. Özlem Ada (30) ise kendisinden 10 yaş büyük olan eşinin romantik paylaşımına, "Ben de seni çok seviyorum! İyi ki" yorumunu yazıp, kalp emojisi eklemişti.

"Çocukları gezmeye çıkardık"

Berkay Şahin, önceki ay ise eşi Özlem Ada Şahin, çocukları Arya ve Zeynep Mira ile Akmerkez'de görüntülenmişti. Çocuklarını gezdirmeye çıkardıklarını söyleyen çift, "Ailemiz ile birlikte vakit geçirmek için alışverişe çıktık. Çocuklar da oyun parkında oynadı. Biz de birlikte kahve içtik" demişti.

"Çocuklarım için her şeyi yaparım"

Konser maratonu uzun zamandır devam eden ve son olarak Kuruçeşme Açıkhava'da sahne alan şarkıcı, "Kuruçeşme'de bu sene dördüncü konserimizdi. Harika geçiyor hepsi. Ekim sonuna kadar biraz ara verdim dinlenmek için. Ondan sonra sahnelere devam" diyerek biraz dinleneceğini belirtmişti.

Ailesine düşkünlüğü ile bilinen Berkay Şahin, gazetecilerin "Kızlarınız için sahneyi bırakır mısınız?" sorusuna da tereddütsüz bir şekilde, "Çocuklarım için her şeyi yaparım. Sahneyi bırakmak küçük bir level olur" cevabını vermişti.

Dolap kapağı kızının yüzüne düştü!

Tüm bunların ardından ünlü çift, yaşadıkları kötü bir olayla gündeme geldi. Kızının, dolap kapağının üzerine düşmesi sonucu boynundan ve yüzünden yaralanmasıyla adeta çılgına dönen Özlem Ada; 1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından başlarına gelenleri paylaşarak; söz konusu dolabın firmasına isyan etti.

"Dava edeceğim sizi, paramızla rezil olduk!" diyen Şahin; kızının yaralandıktan sonra çekilen görüntülerini de paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:

“Baştan beri sürekli bir problem yaşadık! Mobilyalar eksik geldi, elimde dekontlar var. Monte eden ekibiniz bile 'Parçalar eksik, sorunlu' diyerek şikayette bulundular, hepsi elimde. Üzerine bir de dolap kapağı durduk yere çocuğumun suratına düştü! Çocuğum söz konusu burada, elim ayağım titriyor! Allah beterinden korudu. Paylaşmayacaktım, 'Olsun, hallolur' dedim sustum! Ama çocuğum söz konusu olduğu için bu bardağı taşıran son noktaydı! Çocuğum hem çok korktu, hem de yaralandı. Boynuna bile geldi! Daha kötüsü de olabilirdi!”

Berkay Şahin'in kızının yüzüne dolap kapağı düştü! Özlem Ada Şahin ateş püskürdü!

Takipçilerine teşekkür etti

Yaşananları paylaşmasının ardından çok sayıda destek mesajı alan Şahin, kızıyla çektiği bir karesini yayınlayarak "Arayan, mesaj atan herkese çok teşekkür ederiz. Verilmiş sadakamız varmış; kime, ne iyilik ettiysek duası korudu kızımı. Doktor kontrollerimiz yapılıyor. Güler yüzlüm, gözümün çiçeği" diye yazdı.

Berkay Şahin'in kızının yüzüne dolap kapağı düştü! Özlem Ada Şahin ateş püskürdü!