Boşanan Gisele Bündchen ile Tom Brady'nin evlilik sözleşmesi imzaladığı ortaya çıktı

Geçen hafta boşanma kararı aldıklarını açıklayarak magazin dünyasında şok etkisi yaratan Brezilyalı manken Gisele Bündchen ile ABD'li sporcu Tom Brady'nin evlilik öncesi sözleşmesi imzaladığı ve malvarlıklarını buna göre ayıracakları ortaya çıktı.

Boşanan Gisele Bündchen ile Tom Brady'nin evlilik sözleşmesi imzaladığı ortaya çıktı

Dünyaca ünlü Brezilyalı manken Gisele Bündchen ile 2009 yılından beri birlikte olan Amerikan futbolcusu Tom Brady’nin boşanma kararı alması gündemden düşmüyor.

Sözcü’de yer alan habere göre, bir dönem “örnek çift” olarak gösterilen Brady ile Bündchen’in bir süredir sorunlar yaşadığı ve Brady’nin sporu bıraktıktan sonra geri dönmesinin ikili arasında gerilim yarattığı iddia edilmişti.

Boşanma davasını açan 42 yaşındaki Bündchen ile Brady’nin evlenmeden önce ise bir sözleşme imzalayarak malvarlıklarını ve paralarını önceden ayırdığı ortaya çıktı. Şu an 26 milyon dolarlık gayrimenkul de dahil olmak üzere 733 milyon dolarlık bir “imparatorluk” sahibi olan çiftin böylelikle boşanma sürecinde sonuca daha çabuk erişeceği açıklandı.

ABD’nin önde gelen tabloid gazetelerinden New York Post’a konuşan kaynaklar, “İkili 2009’da evlenmeden önce anlaşarak imza attı” dedi.

Çiftin Benjamin ve Vivian isimli iki çocuğu bulunurken çocukların velayetinin ortak olacağı da belirtildi. Çiftin boşanma sürecinde en büyük sorunun gayrimenkuller olduğu belirtilirken Brady’nin Miami’deki 17 milyon dolarlık malikaneye sahip olacağı kaydedildi.

Bündchen’in ise Kosta Rika’daki yazlık evine sahip olacağı belirtildi. Ünlü manken Şubat ayında Miami’de 1.25 milyon dolara ev satın almış ve daha sonra yine Miami bölgesinde arsa satın almıştı.

Çiftin Bahamalar’da, Montana’da, New York’ta gayrimenkulleri bulunurken bunların nasıl bölüştürüleceğine dair ise bir açıklama yapılmadı.