Cinsiyet değiştirmişti! Oyuncu Meli Bendeli'nin son hali olay oldu!

'Çukur'da hayat verdiği 'Timsah Celil' rolüyle şöhrete kavuşan Ahmet Melih Yılmaz (33), trans birey olduğunu duyurmuştu. 'Meli Bendeli' ismini alan ünlü isim, seksi pozlarıyla sosyal medyada gündem oldu. İşte o kareler...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Bir döneme damga vuran ekranın fenomen dizisi ‘Çukur’da ‘Timsah Celil’ rolüyle tanınan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıklayarak herkesi şaşırtmıştı.

Trans birey olduğunu açıklayarak Meli Bendeli ismini alan ünlü isim, iddialı pozlarıyla ve son haliyle sosyal medyayı salladı.

Ayvalık'ta tatil yapan ünlü oyuncu, bikinili pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Cinsiyet değiştirmişti! Oyuncu Ahmet Melih Yılmaz'ın (Meli Bendeli) son hali olay oldu!

"Sektör beni çok yıprattı"

Ahmet Melih Yılmaz, geçtiğimiz aylarda trans birey olma sürecinden bahsetmişti. Ünlü oyuncu, "Bu kararı 2020'nin mart ayında yani pandeminin ilk günlerinde aldım. Bundan sonra gönlümce yaşayacağım. Sektör beni çok yıprattı. Erkek halimle yediğim mobbingin haddi hesabı yok. Şimdi bu halimle kovalarlar herhalde" diyerek sitem etmişti.

"Berlin'e gideceğim"

Yaşadığı değişim sonrası dizi ve filmlerde rol almasının zor olduğunun altını çizen Yılmaz, "Yoruldum, piyasayı bırakıyorum. Evime dönüyorum. Başka bir ifadeyle, doydum ve masadan kalkıyorum. Doymayanlar utansın. Her hayırda bir şer, her şerde bir hayır vardır. Yurt dışında işler kovalayacağım. İmkanım olursa Berlin'e gitme hayalim var" ifadelerini kullanmıştı.

Cinsiyet değiştirmişti! Oyuncu Ahmet Melih Yılmaz'ın (Meli Bendeli) son hali olay oldu!

"Erdal Beşikçioğlu bana babalık yaptı"

Ahmet Melih Yılmaz, bu süreçte kendisine en büyük desteği oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun verdiğini söylemişti. Erdal Beşikçioğlu'nun kurduğu Tatbikat Sahne'de çalışmalarını sürdüren Yılmaz, "Erdal Beşikçioğlu bana babalık yapıyor. Beni 20 yaşından beri tanıdığı için bu halime şaşırmadı. Piyasadan sadece oyunla görüşüyorum. Zaten kimseden onay istemiyorum. Bana köstek olmasınlar yeter" demişti.

"Eğer ünlü olsaydım..."

Ünlü olamamaktan yakınan Ahmet Melih Yılmaz, “7-8 yıldır piyasadayım. Çok sayıda projede rol aldım ama ünlü olamadım. Piyasada yeteneğin önemi yok" deyip eklemişti: "Başarılı olsaydım da yine bu hale gelirdim.”

Yılmaz, Prof. Dr. Şahika Yüksel'den terapi aldığını ve bu süreci kendi kararıyla başlattığını da söylemişti.

Cinsiyet değiştirmişti! Oyuncu Ahmet Melih Yılmaz'ın (Meli Bendeli) son hali olay oldu!

Ailesi bu kararını destekliyor

Trans birey olduğunu duyuran Ahmet Melih Yılmaz'ın annesi Zuhal Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda Snob Magazin’den Arif Hür'e konuşmuştu. Zuhal Yılmaz, "Onun arkasındayım. Bu bizim aile meselemiz. Kimseyi ilgilendirmez. Herkes kendi yaşamına baksın. Bu tip haberlerle gündeme gelmek istemiyoruz" demişti.

Cinsiyet değiştirmişti! Oyuncu Ahmet Melih Yılmaz'ın (Meli Bendeli) son hali olay oldu!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN