Deniz Seki'den yeni şarkı müjdesi geldi

Türk Pop müziğin güçlü ve sevilen kadın seslerinden Deniz Seki, yenişarkı hazırlıklarının sonuna geldiğini ve sevenleriyle buluşmak için gün saydığını duyurdu.

Deniz Seki'den yeni şarkı müjdesi geldi

Besteleriyle yıllardır Türk pop müziğine unutulmayacak eserler bırakan Türk pop müziğin güçlü kadın sesi Deniz Seki, 2023 yaz sezonuna damgasını vuracak.

Yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam eden Seki, sevenlerine yeni şarkı müjdesi vererek “Şarkımız hazır. Fotoğraf ve klip çekimimiz tamamlanacak. Tüm ekip büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Sevenlerimle buluşmak için sabırsızlanıyorum. Heyecandan içim kıpır kıpır. Şarkımız yaza damgasını vuracak benden söylemesi. Özlenen Deniz Seki geri geliyor. Yine dillerden düşmeyecek şarkılara imza atacağız.” dedi.

Şarkısı hakkında ise ser verip sır vermeyen Seki,“Sevenlerime sürpriz olsun istiyorum. Yaz ruhuna ve dinamiğine çok yakışacak herkesin diline pelesenk olacak bir şarkı oldu. Dans etmeyen kalmayacak. Bu kadar bilgi şimdilik yeter.” ifadelerini kullandı.

“Müzik elimizdeki en büyük güç”

Deniz Seki, müzik üretiminin devamına verdiği önemi de dile getirerek Türkiye’nin yakın zamanda yaşadığı 11 ili etkileyen deprem felaketinin ardından yaraların hala sarılmaya devam ettiğinin altını çizdi.

Seki, “Hepimizin içi yangın yeri. Bu dönemlerde ruhumuzu şifalandırmak için biz sanatçılar da üzerimize düşenleri yerine getirmeliyiz. Müzik, elimizdeki en büyük iyileştirici güç. Bu gücümüzü en doğru şekilde kullanmalı, üretime devam etmeli ve sektörümüzü ayakta tutabilmek için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız diye düşünüyorum.” açıklamasını yaptı.