Deniz Seki, yoğun istek üzerine bornoz ile bis yaptı

Türk pop müziğinin kraliçesi Deniz Seki, geçtiğimiz akşam 888 Private İstanbul'da muhteşem bir konser ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Deniz Seki, yoğun istek üzerine bornoz ile bis yaptı

Geçtiğimiz haftalarda müjdelediği yepyeni bir şarkısını müzikseverler ile buluşturacağını belirten başarılı sanatçı Deniz Seki, projesinin heyecanını sahnesine taşıdı.

Kariyerinde yeni bir döneme giren Deniz Seki, konseri boyunca neşeli halleri ile dikkat çekerken en sevilen şarkılarını mekanı tıklım tıklım dolduran hayranları için seslendirdi.

Geceye katılanlar arasında Deniz Seki'nin yakın arkadaşı modacı Gülşah Saraçoğlu sanatçıya erken doğum günü sürprizi yaptı. Kutlamada duygu dolu anlar yaşayan Seki'nin mutluluğu gözlerinden okundu.

Gece boyunca sergilediği performans ile hayranlarına olağanüstü bir konser yaşatan Deniz Seki, konserin tamamlanmasının ardından hayranlarının yoğun isteği üzerine kulisinden tekrar sahneye indi.

Sevenleri için bir süre daha sahnede kalan Seki, konserin ardından sosyal medya hesabından şu sözleri ifade etti:

"Sahnemizin güzel enerjisini yüzümden anlayabilirsiniz. Tüm ekip arkadaşlarımın emeklerine, sizlerin de o güzel alkışlarınıza sağlık. Tekrar görüşmek üzere."