Disney Plus, Gülse Birsel'in yeni filmi 'Yılbaşı Gecesi'ni duyurdu

Disney Plus, Gülse Birsel'in yeni filmi 'Yılbaşı Gecesi'ni sosyal medyadan 'Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanlar bu yılbaşı gecesinde bir arada' notuyla duyurdu.

Disney Plus, Gülse Birsel'in yeni filmi 'Yılbaşı Gecesi'ni duyurdu

Gülse Birsel'in hem yazıp hem de oynadığı ‘Yılbaşı Gecesi’ filminin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör yer alıyor.

filmin konusu:

Film, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlıyor.

Günlerdir sevdikleriyle Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep oluyor.

Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta buluyor.

Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir Yılbaşı Gecesi geçirecekleri ise büyük bir merak konusu.