Dr. Astrolog Şenay Devi açıkladı! Astrolojik yılda nelere dikkat etmeliyiz?

Büyük bir astrolojik olay olan ekinoks, baharın ilk gününü ve yeni bir astrolojik yılın başlangıcını işaret ediyor. Yeniden doğuşun ve yeni başlangıçların ayı olan bahar ayında enerjilerimizi tazelememizin tam zamanıyken Dr. Astrolog Şenay Devi, astrolojik yılın başlangıcıyla ilgili önemli uyarılarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin astrolojik yıl uyarıları:

"Nevruz bayramı kutlu olsun.

21 Mart Koç Mevsimi Ekinoks Astrolojik Yılın Başlangıcı, bu ayın en önemli olaylarından biri! Tropikal astrolojide Güneş, Ekinoks ile aynı zamanda Koç burcuna geçer. Koç, zodyakın ilk işareti olarak kabul edildiğinden, bu hareket aynı zamanda astrolojik yılın başlangıcı olarak kabul edilir. Yeni yıla girerken, hayatınıza çağırmak istediğiniz şey için bazı niyetler belirleyin. Koç, liderliğin bir işaretidir, bu yüzden hayatınızda liderliği almak istediğiniz şeyi düşünün.

Ekinoks, hayatımıza dengeyi getirmek için yönlendirildiğimiz yüksek titreşimli bir gündür. Dünyanın bazı bölgelerinde Ekinoks, İlkbahar veya Sonbaharın başlangıcına da denk gelir. Bunların ikisi de yaşam ve ölümü onurlandıran geçiş mevsimleridir. Ekinoks enerjilerini insan deneyimimizin bu iki yönünü de onurlandırmak için kullanabiliriz. Hayatında ne öldü? Ne yeniden doğdu?

Şimdi bunun cevaplarını bulma zamanı…

1. Tereddüt etmeyin - hızlı buluşma başlıyor! Kalbinizde aşk varsa veya siz gizli bir aşk besliyorsanız, hızlı hareket edin. Ya da başkası sizden önce harekete geçecek bunu bilin!

2. Aşk bir yarış hali değildir! Savaşmadan mücadele etmeden kazanamazsınız.

3. Sevgide gard olmaz!

Sevginizi ifade etmeyi zayıflık olarak görmenin zamanı değil! Gardınızı düşürün kalbinizi açın ve ilişkinizi kalbinizin şüheyda noktasına alın!

4. Yenilikleri yaşayın ve yaşatın

Daha önce hiç yapmadığınız şeyleri yapın. Daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gidin.

5. Tutku ateşleniyor

Söylemeye korktuğumuz sevgiyi en yalın hali ile ifade edebilme cesaretini ortaya koymaktır. Şimdi aşka teslim olup aşkla şifalanma zamanı.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN